Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A köldököm alatt szurkál, és...

A köldököm alatt szurkál, és a petefészkeimet is "érzem", és olyan "furcsa" a közérzetem. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
November 20.-án volt az utolsó menstruációm első napja, 25-28 naposak a ciklusaim. Pénteken reggel (29-e) nyúlós-sűrű-átlátszó folyásom volt (2napig),és szépen görcsölt a hasam alul, és a két petefészkem. (peteérés?) Sosem félidőben tapasztalom ezt a folyást. nov.29-dec.1-dec.2 együtt voltunk a férjemmel. Ez a szurkálás mi lehet? Még most lenne a peteérésem?

2013. dec. 4. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.Én ezen az oldalon elég sok kérdésemre választ kaptam hátha neked is segít.Szerintem a peteérésed akkor volt mikor érezted is. Ez a hasszúrkád megmondom őszintén nem tudom mitől lehet.Beágyazódáshoz még korai az biztos.De láttunk már érdekes dolgokat.



[link]

2013. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenképp szétnézek az oldalon !
2013. dec. 4. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!