Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy kicsit furcsa lesz...

Lehet hogy kicsit furcsa lesz amit kérdezek, de valaki volt már annyira kiváncsi mint Én?

Figyelt kérdés

Szédszedtem a clearblue tesztet,mert nagyon kiváncsi voltam mi van benne...és kivettem a tesztcsikokat...2 csik volt rajta...digitális tesutröl irok. A teszt negativ volt...de a teszt csikon miért volt vajon 2 csik??? A többo teszt akkor 2 csikos,ha baba van...

Amennyiben lehet, normális válaszokat várnék.


2013. szept. 24. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt már másnál is olvastam, hogy szétszedte és 2 csík volt. Sajnos a választ nem tudom, de most már kíváncsi vagyok :D
2013. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tényleg? Gondolom már nem tudod hol olvastad...érdekelne nagyon...föleg az eredmény....hogy babát jelzett e...
2013. szept. 24. 22:18
 3/15 anonim ***** válasza:

valahol itt olvastam, de már régebben. Nem találom.

Találtam viszont ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2013. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mi van a tesztcsíkon, mert ez digitális teszt. Itt nem a csíkokat kell nézned. Az másik történet :-)Butaság is szétszedni :-) Persze kíváncsiságból megértem. Ha ennek a tesztnek nem hiszel, vegyél olcsóbb mártogatós tesztet. Ha az is negatív, sajnos nem vagy terhes. Drukkolok neked amúgy! Minden jót!
2013. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2013. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Most olvastam angol nyelvű fórumon, hogy ha szétszedjük a tesztet, eredménytől függetlenül két csík van rajta. Mondjuk szerintem csak ámítás ez a drága teszt. Sokkal jobb az olcsó és egyszerű.
2013. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kétszer csináltam ilyen tesztet. Mind kétszer szét szedtem És két csíkos volt. De NEGATÍV :-[
2013. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. szept. 25. 20:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Csináltál ma másik tesztet?
2013. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szia. Holnap reggel fogok tesztelni. Megírom mindenképp mi lett, és mára iszonyatos mellbimbó fájdalmam lett, ha hozzá érek, bekönnyezik a szemem...ilyet még nem tapasztaltam!!!
2013. szept. 27. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!