Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire való a Choragon injekció?...

Mire való a Choragon injekció? Most tartok a 3. clostis hónapnál, és ebben a hónapban kapnom kell 3 alkalommal injekciót. Miért szükséges ez?

Figyelt kérdés

Úgy látom egyre drasztikusabb kezelést alkalmaz az orvosom,eddig closti+duphaston volt 2 hónapig, most pedig closti+choragon a 12,15,18. napon.

Vizsgálatot nem végzett, se vérvétel, se uh. Kezdek aggódni, hogy teljesen felborul a szervezetem ettől a sok hormonkészítménytől!

Segítsetek, kapott már valaki hasonló kezelést? Érdemes volt? Nem tudom mit tegyek, folytassam a "kezelést", vagy keressek mást aki talán alaposabb?


2008. júl. 12. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát vizsgálatok nélkül mit kezel? Nekem ez nagyon furcsa. Én keresnék egy lelkiismeretesebb dokit. Mi van ha a closti kezeléstől beérik több petéd is? Akkor ikreket fogsz szülni ki tudja mennyit? Ezt ultrahanggal szokták ellenőrizni, hogy egyáltalán milyen hatással vannak a szervezetedre a gyógyszerek. Meg mire föl adta ezeket a gyógyszereket, ha vizsgálatot nem végzett. Szerintem menj másik dokihoz és lehet, hogy előbb megoldódik a problémád, ha egyáétalán van, és nem valami egyszerü dolog amit egy vizsgálat kiderít. Sok sikert! Ne félj dokit váltani akár többször is, ha úgy érzed nem elég felelősségteljes veled szemben!
2008. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A choragon az tüszőrepesztő szuri. Én inszemináció alkalmával kaptam. Closti volt a ciklus elején, majd középidő táján a choragon és az azt követő napon tették fel a spermát. Valóban furcsa, hogy vizsgálatok nélkül alkalmazza, de Ő az orvos, csak tudja, hogy mit csinál. Kérdezz rá, hogy mi miért van!
2008. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!