Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már 20 hónapja van párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 20 hónapja van párkapcsolatom és átlagosan mondva havonta vagy csak két havonta van köztünk szex egy alkalommal amit én nagyon kevésnek tartok. Szerintem egy jó müködö kapcsolathoz egy jó müködö nemi élet is szükséges. Igazam van?

Figyelt kérdés

Hát én már lassan 21 éves leszek a barátnöm meg 19 éves.Sajnos azthiszem gondok vannak a kapcsolatomban több téren is.Amióta vele vagyok azóta ilyen ritka a nemi kapcsolatunk,de annyira,hogy engem már egyre jobban zavar.Még nem volt olyan,hogy egy hónapban többször lettünk volna együtt.Nekem rengetegszer kellett elfolytanom a vágyamat,mert valami miatt sose akart velem szeretkezni.Mindig kitalált valamit.Vagy fáradt volt,vagy nem volt jól,de valamilyen ok mindig volt.Én meg képes lettem volna akár minden nap lefeküdni,vele és ez így nekem nagyon nem esik jól.Nem is tudom,hogy birja ki így.Próbáltam már megbeszélni ezt a dolgot is ,de azt mondta mindig,hogy velem semmi gond,sincs és minden rendben van.Amúgy lehet,nem is egészséges ennyiszer elfolytanom a vágyamat,mert már volt olyan is,hogy én nemkívántam majd 2 hétig a szexet.De sajnos más téren is vannak gondok.Sajnos nagyon sokat játszik számítógépen és képes játszani minden nap reggeltöl estig.A barátnömmel meg hetente 3 napot vagyok együtt és akkor is mikor ott vagyok játszik vagy ha nem játszik akkor meg a fiú haverjaival szórakozik folyton msn-nen és skype-n,én meg mint ha ott se lennék elunom az életemet mellette.Rengetegszer akartam a nyáron is kimenni mikor kellemes idö volt este,de hát akkor se akart kijönni velem,mert olyan kifogások voltak,hogy sok a szúnyog meg ez meg az.Aztán azt mondta,hogy nyugodtan mennyek ki egyedül is ha ö nem szeretne.Na ez milyen válasz szerintetek? Amúgy ö szinte sose mozdul ki a szobályából és a számítógéptöl el,minden nap körbe körbe ugyan az.Még egy valamit nemértek,hogy hogy tud úgy ülni a gép elött,hogy az asztalon szanaszét szórva zsebkendök vannak,használtak is meg egy rakás papírt ami a csoki után maradt meg minden.Heh és ott szok ebédelni és vacsorázni a koszban.Szépen a tányérral félretúrja aztán jólvan.Annya meg hiába szól rá,nem segítt az se.Semilyen házi munkában nem segítt otthon se a szüleinek de sose.Szerintem én is hibás vagyok pár dologban.Nemtudom,de azt tudom,hogy én se vagyok tökéletes,de amiket ö csinál olyan nem tudnék lenni még ha akarnék is.Én meg azt hittem az elején,hogy rendes kapcsolatom lesz,de valahogy már nemérzek iránta semmit egy ideje azthiszem.Gondolkoztam a szakíttás dolgon is,de mire rákerülne a sor,valahogy megakadályozza bennem valami,hogy szakítsak.Olyan gondolatok jönnek elö,hogy mi lesz ha egy idö múlva elkezd majd hiányozni.Amikor ott vagyok vele akkor azt veszem észre,hogy szerelmes még belém és mikor oda jön hozzám és elkezd puszilgatni akkor valahogy olyan idegesnek érzem magam.Többször beszéltem már vele,de mindig ugyan ott folytatódott minden.Azt hiszem,hogy az én részemröl az egész már megszokás.Amúgy ö az elsö barátnöm az életemben.Az a baj,hogy nagyon megbántanám a szakítással és hát nekem is nagyon rosszul esne,mert sajnos túl jó szivü vagyok mindenkivel és senkinek nemtudok rosszat okozni és ez a legnagyobb hibám,mert így gyakran én esek bele a gödör mélyébe.Hú most aztán kibeszéltem magamból mindent.


Amúgy bocs a hosszért és a hibákért,csak felvidéki magyar vagyok és lehetnek fogalmazási hibáim.


2010. jan. 22. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tényleg túl jó szívű vagy...nézd, van egy határ, ahol már a saját boldogságodat teszed kockára azzal, hogy jószívűségből nem szakítasz. Egy darabig rosszul fog esni neki, de magának köszönheti, és hidd el elfelejti. Te pedig találsz valakit, akivel boldog vagy. Ő sem akar egy hazug kapcsolatban élni. Állj elé és szakíts vele. Ez a legtisztább, amit tehetsz és úgy gondolom a legjobb is.
2010. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedbe nem nagyon húznám a dolgot.

Egy kocka, aki nem akar szeretkezni, haverjai is csak wow-on vannak ...

Szted ? Szakíts de gyorsan.

Nehéz biztos, de hidd el meg fogsz könnyebbülni.

2010. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rugd ki. Buta kocka.
2010. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt a bizonyíték hogy a lányok is el tudnak kockulni, elég ebből ennyi, olajra haver.
2010. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne sajnáld, lányként írom, hogy rúgd ki a fakkba a csajt, ha nem képes értékelni, hogy van egy barátja, aki szeretne vele lenni meg kívánja is. ehhez képest ott mereszti a seggét a gép előtt.
2010. jún. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!