Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van a lánybúcsúm. Legalább...

Ma van a lánybúcsúm. Legalább 5, de inkább 6-7 napja meg kellett volna jönnie, de semmi, ma a reggeli első vizeletből negatív terhességi teszt. Merjek inni?

Figyelt kérdés
Ivós bulit terveznek a csajok, de eléggé aggódom. Negatív a teszt, nem tapasztalok tipikus terhes tünetet, maximum annyi, hogy kicsit érzékeny a mellbimbóm, ha hozzáérek, de tényleg csak kicsit, és nem jönnek a szokásos mensi előtti "ragyáim", tegnap bő, fehér színű folyást tapasztaltam. Szerintetek?

2013. dec. 7. 09:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ihatsz. ennyi késésnél már ki kellene mutatnia. simán lehet, hogy csak az idegességtől késik.
2013. dec. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha terhes is vagy, ilyen korán még nem vagytok olyan mértékben összekötve, hogy annak a kis embrió jelöltnek árthatnál. Jó szórakozást! :-) Drukkolok is!
2013. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Lienah ***** válasza:
100%
Nemhiszem hogy nagy segítség amit írok, de hátha... nekem nemvárt után 2héttel lett pozitív a teszt (addig 3 teszt is negatív lett, valszeg olyan alacsony volt a hcg). Szerintem ha csak picit/keveset iszogatsz (mittudomén 1sör egész este) az simán belefér...
2013. dec. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Csak attól vagyok ideges, hogy nincs se egyértelmű igen, se egyértelmű nem, háromnapos késésnél fordult meg először a fejemben, hogy lehetséges lenne a terhesség. Én is azt gondolom egyébként, hogy már mutatnia kellene a tesztnek, csak nem igazán igyekszik a menzesz.
2013. dec. 7. 10:08
 5/19 A kérdező kommentje:
Egyébként arra én is gondoltam, amit a 2-es válaszoló ír, ennek ellenére halálra aggódnám magam, ha utána kiderülne, hogy terhes voltam már :/
2013. dec. 7. 10:13
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
én 4 hónapig mensiztem terhesség alatt.addig nem is tudtam hogy kismama vagyok.és volt hogy ittam,dohányoztam nem keveset.makk egészséges kisbabám született.ne aggódj.még nincs szoros kapcsolat köztetek.de szerintem csak az idegességtől késik(elvégre házasodsz nemde? :) )jó szórakozást!
2013. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Lienah ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, én antibiotikumot szedtem amikor még nemtudtam hogy terhes vagyok, pedig már az voltam (és semmi baj nem lett belőle) szóval nyugi, amúgy terhesen is állítólag lehet inni "ünnepnapokon" 1 valamit. (Jómagam csak azért nem tettem, mert gyűlölök mindennemű alkoholt). Jah és egy tipp!!! A stressz sokkal jobban árt a babának (bár ilyenkor még embrió), mint pár pohár akármi...
2013. dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha terhes is lennél, ilyen kis terhességnél még nem kerül át semmi a babához. Az majd csak a terhesség kicsit későbbi szakaszában történik meg.

Amúgy ha később történt a megtermékenyítés, tehát nem a nagy könyvben megírtak szerint, akkor ha késői teherbeesésről van szó, akkor még lehet, hogy van esély a babára, de egyébként nem sok. 1 hetes késésnél, ha valaki a nagy könyvben előírtak szerint esik teherbe, akkor már délutáni vizeletből is kimutatja a teszt, reggeliből meg pláne.

2013. dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Kb 4-5 hetes terhes lehettem, amikor épp nyaralni voltunk. Allergia miatt gyógyszert szedtem (utólag kiderült, hogy az évek óta csendes napallergiám ezért virágzott ki), napi két doboz cigi, majdnem minden nap beborozás, stb, ahogy egy lazítós nyaraláson szokás.


A doki utána csak legyintett, hogy ilyenkor még semmi jelentősége. Most már 5. hónapban vagyok és az összes vizsgálat szerint makkegészséges magzat, tankönyvi a fejlődése.

2013. dec. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam. Ha pozitív lett volna a teszt, nyilván nem iszok semmit, de így azért, amennyire látom, elengedhetem magam :) (lehet, hogy utoljára :D). Nem is én lennék, ha nem pont most történne ez :D
2013. dec. 7. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!