Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van a lánybúcsúm. Legalább...

Ma van a lánybúcsúm. Legalább 5, de inkább 6-7 napja meg kellett volna jönnie, de semmi, ma a reggeli első vizeletből negatív terhességi teszt. Merjek inni?

Figyelt kérdés
Ivós bulit terveznek a csajok, de eléggé aggódom. Negatív a teszt, nem tapasztalok tipikus terhes tünetet, maximum annyi, hogy kicsit érzékeny a mellbimbóm, ha hozzáérek, de tényleg csak kicsit, és nem jönnek a szokásos mensi előtti "ragyáim", tegnap bő, fehér színű folyást tapasztaltam. Szerintetek?

2013. dec. 7. 09:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én január 3.-án teszteletem pozitívat 1 napos késésnél... Szilveszterkor pedig nem fogtam vissza magam egy picit sem, nagyon sokat ittunk (nem gondoltam hogy kismama vagyok) és rengeteget cigiztem is. Azóta már megszületett, egészséges nagyfiú :)
2013. dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baj. Én még nem tudtam, hogy terhes vagyok és elmentünk bulizni, pálinkázni. Rá egy hétre tudtam meg, hogy terhes vagyok. Semmi baja nem történt a babámnak, de rettenetes lelkiismeret furdalásom volt miatta, hogy árthattam-e ezzel neki.
2013. dec. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Egyébként én is azon a héten tudtam meg, hogy terhes vagyok, amikor évfordulót ünnepeltünk, és hát eléggé beboroztam :D
2013. dec. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én pont így voltam mint te. A lánybúcsúm napján késett 8. napja. Még nem csináltam akkor tesztet, de mivel sejtettem, ,hogy terhes vagyok, így nem is ittam csak egy koktélt. No, azt se kellett volna, mert nagyon hideg volt, megfázott a torkom, és mivel kiderült, hogy tényleg terhes vagyok, akkor a torokfájásra már nem szedhettem azt a gyógyszert és azt a szopogatós tablettát, amit a nem terhesek, csak valami gyógynövényest, ami nem segített sokat.

Én egyébként sose ittam sokat, egyszerűen nem szeretem az alkoholt, de amikor belevágtunk a babaprojetbe, akkor már a tervezés időszakában felhagytam még azzal a ritkán alkoholozással is.

Szerintem ihatsz, de ne a sárgaföldig, mert ha utána baj lesz (kívánom, hogy nem legyen), azon fogod rágni magad, hogy hátha ettől... Én hiába vigyáztam magamra, nem itam, nem cigiztem, az enyém mégis itt hagyott...

2013. dec. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
14-esnek: sajnálom nagyon :( végülis nem ittam olyan sokat, nem úgy jött ki. Meglátjuk mi lesz, nem jött meg azóta sem.
2013. dec. 8. 12:53
 16/19 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet. Nekem 6 nap késésbél negatív volt a tesztem.. A 12dik nap ujra teszteltem és pozitív lett.. Menszi elött hat nappal estem teherbe.. Simán lehetsz terhes. Ja és még tüneteim is alug voltak. A lányom 2 éves :)
2013. dec. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
No, pozitív lett az a teszt? :)
2014. máj. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem voltam terhes :) Egy hónappal később viszont igen, de már tudatosan, viszont sajnos missed ab lett belőle :( Most próbálkoztunk újra először, épp várom az eredményét.
2014. máj. 14. 00:52
 19/19 anonim válasza:
Remélem sikerül! :)
2014. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!