Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok most nem értem. Elvileg...

Lányok most nem értem. Elvileg ma kellene megjönnie ha jól számolok a ciklus.hu szerint? De nekem eddig mindig 28-29 naposak voltak a ciklusaim.

Figyelt kérdés

Elvileg 28 ra nem várom.Akkor most mikor is?Mensi tünet semmi.De mikorra ne várjam?

[link]


2009. nov. 23. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Előző görbéd?

Nem vagy beteg?

2009. nov. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem telljesen értem a kérdést, tehát bocsi, ha félreértettem, de a kategória alapján arra vagy kíváncsi, hogy lehetsz-e terhes.

A megadott diagrammot megnézve is erre a kérdésre tudok gondolni.

A diagramm alapján elvileg igen,lehetsz állapotos, bár állítólag a peteérést 37 fok fölötti hőmérséklet jelzi, de annyit nem írtál, persze ez nem jelent semmit, nekem se szokta elérni a 37 fokot, mégis már 2 gyerekem van, és várom a harmadikat. Tesztet a tapasztalataim alapján egy héttel a mensi meg nem jövetele után érdemes csinálni, addig negatívat mutat, akármit is írnak rá. Azaz ha ma kellett volna megjönnie, akkor a jövő héten csinálj egy tesztet, ha még mindíg nem jött meg. Ha az is negatív érdemes még egy hetet várva megint új tesztet csinálni, ha addig sem jön meg. Úg ytapasztaltam, hogy ezek a tesztek nem túl pontosak, de ha pozitívat jelez, akkor már tuti babát vársz, csak sokszor ad úgy is negatív eredményt, amikor pedig már ott növekszik a baba, csak még nincs elég hormon a vizeletben. Persze a vérzés kimaradásának, késésének elég sok oka lehet, pl egy idegesebb időszak miatt vagy e gy betegség miatt is késhet pár napot, azt neked kell tudnod mennyire volt eddig pontos.

Niki

2009. nov. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kedves első! Nem vagyok beteg,legalább is tudmásom szerint.De ezt miért kérdezted?

Kedves 2. válaszoló!

Igen,igazából az érdekelne h mennyi az esélyem a babára a hőm szerint?Nekem is van már 2 gyermekem,de akkor még nem kellett h bele bonyolódjak a dolgokba.Őszintén szólva 34 éves nőci vagyok,de eddig még nem tudtam hogy ha az ovuláció korában történik meg akkor a menses is korábban jön meg.Én 28.-ra nem vártam eddig,de a ciklus.hut figyelembe véve akkor nem is 28.-ka hanem ma kellee elvileg megjönnie?Jól gondolom?

2009. nov. 23. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:
ha jól látom ez még csak a 8. nap az ovut követően, még van 6 napod elvileg. de szép a görbéd, drukkolok, aztán írd meg mi lett :)
2009. nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ez még nem a következő menszid?
2009. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Végül megjött? vagy pozi lett a teszt? Írj, mert nagyon kíváncsi vagyok!
2009. nov. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!