Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy nyugodhatnék meg?

Hogy nyugodhatnék meg?

Figyelt kérdés
5 napja késik, van két erős, pozi tesztem, (X-epil, Gabriel)egymástól eltérő időpontban, másnap csináltam őket. Nagyon örülnék és boldog lennék, de júliusban volt egy missed ab műtétem, üres petezsák miatt.(akkor is megvolt a pozi teszt). tüneteim csak: cicifájás, ami erősebb éjszaka, ha felkelek, feszül, főleg oldalt és napközbeni émelygés, pici hányinger. Inkább étvágytalanság. Hőm fent van. Nem merek dokihoz menni, igaz még csak 5 hetes leszek...
2013. dec. 8. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
itt ebben sneki nem tud segiteni, ezt magadban kell lerendezned. Gondolj arra hogy szinte mindne második nönek van élete folyamán legalbb egy vetélése ettöl függetlenül mégis szülnek több egészséges babát. Valsózinüleg az csak egy szerencsétlen véletlen volt és most mineden rendben elsz. Erre jóval nagyobb az esély mint arra hogy megint gond legyen.
2013. dec. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz! 2 hèt múlva menj a dokihoz, akkor màr szívhang is lesz!
2013. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
és írd meg
2013. dec. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!