Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezdem bánni, h nem vetettem...

Kezdem bánni, h nem vetettem el, de már több mint három hónapos vagyok, ez őrület, hogy nyugodhatnék le?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 19:57
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Amikor az abortuszról volt szó, hirtelen előjöttek az anyai ösztönök és nem bírtam megtenni, ráadásul az apja is belémbeszélte, h ez a legjobb, bármi is legyen. Nekem viszont most esik le, hogy mit vállaltam!Nem nagyon akarok tudomást venni róla,félek, h a diliházban kötök ki...:(=(((
2010. jan. 6. 20:00
 2/22 anonim ***** válasza:
mitöl vagy ideges? nem akarod a gyereket? akkor elöbb kellett volna.. mi az örület? nem értem...nyugodj le ugy hogy 12 hetesen a babának már minden e megvan. én ma pont láttam az enyémet uh-n.
2010. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én is láttam UH.-n, de mintha nem is az enyém lenne, nem érzek semmit:(
2010. jan. 6. 20:02
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

http://www.youtube.com/watch?v=8pCgwewTZKA

Remelem ezek utan nem fogod banni hogy megtartottad,legyel büszke magadra*

Hidd el jora fog fordulni minden-

2010. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

ja megint én.. szerintem meg örülj hogy az apa is akarja és jol döntöttél hogy nem vetetted el. járj el orvoshoz és ha meglátod a picidet, máshogy fogod gondolni.. én is megijedek néha és el se akartam hinni, de egyre jobban akarom.

kov

2010. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

De jó Nektek...

Én mit meg nem adnék ezért!

De Kérdező, mi a baj? Én sem értem! Mitől vagy ideges?

2010. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
csak az apát meg én nem akarom...ez k nagy felelősség.
2010. jan. 6. 20:04
 8/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
már 31 vagyok..
2010. jan. 6. 20:06
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

Felelösseggel tartozol,azert amit te magad hoztal letre.A baba nem akarta az eletet,ezt te biztositottad be.

Hat akkor nezz szembe vele.Nem kell az apaval együt maradnod,ha csak ez a gond.

Korabban kellett volna gondolkodni,gumit hasznalni.

Tudom nyers voltam,de en magam is ebbe a hibaba estem mint te,de nem bantam meg hisz a baba nem tehet arrol,hogy akkor felelötlen voltam.

Ma mar boldog anyuka vagyok.

2010. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!