Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja most hétvégére?...

Ki nem várja most hétvégére? (14-15)

Figyelt kérdés
Hány nap késés utàn teszteltek? Mióta próbálkoztok?
2013. dec. 9. 20:51
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Sziasztok, #2-15-18-as vagyok /Anikó/.

teszteltem reggel, hát ha megvakulok akkor látok egy nagyon gyengécske csíkot, de majd holnapra vagy utánra erősebb lesz, ha baba van.


Várom a véleményeket, ott van, vagy csak én akarom látni :)


[link]


[link]

2013. dec. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Hát az első verzión énis mintha látnék valamit, de nagyon minimálisan, bár én már napok óta mindenhol két csíkot látok :))) Remélem pár nap múlva szép erős csíkod lesz :) Nekem most nagyon fájdogál a hasam, remélem nem fog megjönni :((
2013. dec. 13. 11:16
 23/39 anonim ***** válasza:

Anikó vagyok

Sziasztok. Köszönöm a kedves biztatásokat mindenkinek. Nekem sajnos ma reggel megjött :(

Szóval az csak "szellemcsíkocska" volt.


Új hónap, új remény. A kistesóért mindent :)

Drukkolok mindenkinek.

2013. dec. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Hello! Én is 17re nem várom:) Ez lenne a 17. sikertelen hónapunk:( A hónapban volt HSGm, ok minden, nem hiszem, hogy így egyszerre segített volna, de ki tudja. Melleim nem feszülnek, lelkileg egy türelmetlen hisztérika vok:), most este fáj a fejem, a hasam is. Sztem megjön. Kivel mi újság?
2013. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Én eddig nagyon bizakodó voltam, de most teljesen azt érzem, hogy meg fog jönni...szal kicsit el vagyok keseredve. De sebaj, ha most nem akkor következő hónapban, de azért ennél szebb karácsonyi ajándék nemigen van...De azért még hátha... :)
2013. dec. 15. 19:31
 26/39 anonim ***** válasza:
Mi újság, hogy vagy? Mikor tesztelsz kérdező?
2013. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Hát eddig biztos voltam benne, hogy baba van a dologban, de ma este eléggé elkeseredtem. Úgy néz ki csak megfog jönni, olyan mint mielőtt mensi van, pici sötétrózsaszínes cseepek. Pedig holnap reggel akartam tesztelni, ugyanis már 2napja késik. De még hátha... Többieknél mizu?
2013. dec. 15. 20:53
 28/39 anonim ***** válasza:
6-os vagyok !!!!! Nekem néha olyan érzésem van mintha meg akarna jönni de nem tartanak sokáig a görcsök ....a mellem fáj a derekam lefelé szakad.....de tegnap este volt egy halvány barna dolog a tisztaságin ,ami még nekem soha nem volt mensi előtt wc papiron nem is látszott csaak a tisztaságin de reggelre már semmi nem volt ,17-18ra nem várom
2013. dec. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Hát csajok nekem is elszállt minden reményem :( reggel eléggé elkezdtem barnázni, és nekem a mensi első egy két napja ilyen :( kicsit elkenődtem, de új év új remények!
2013. dec. 16. 20:46
 30/39 anonim ***** válasza:
Nekem barnázás a mensi előtt 1 hétig is szokott lenni. Mint most is, sajnos:( Holnapra nem várom.
2013. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!