Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS nagyon kétségbe vagyok...

SOS nagyon kétségbe vagyok esve! Ez lehet, hogy terhesség?

Figyelt kérdés
3 hónapja nem védekeztünk a volt párommal, de nem élvezett belém. Azóta nem feküdtem le senkivel (vele sem, mert vége lett). Másnap vettem be 72 órás tablettát és a szokott időben meg is jött. Viszont a 3. menstruációm nagyon nehézkesen jött meg, barnázott 2 napig előtte, de időben jött meg a "rendes vérzés", és mindegyik alkalommal normális mennyiség és szín volt később. Kb. holnap kell megjönnie, és tegnap és ma megint barna. Ha terhesség alatt van menzesz, akkor kb. hányszor? Előre is köszönöm, ha valaki segít, mert már nagyon ki vagyok készülve emiatt :'(
2013. dec. 10. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem terhesség lesz, hanem inkább hormonzavar.
2013. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72 órás tabi bezavart.
2013. dec. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Esetleg egy terhesteszt elvégzése után nem lennél kikészülve, hanem bizonyosan tudnád, hogy nem vagy terhes. Szinte kizárt, hogy terhes legyél.
2013. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is valószínűtlen a terhesség, de egy teszt elvégzésével 99,9%-ra megbizonyosodhatsz róla.
2013. dec. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy terhes vagy. A hormonháztartásod kissé összezavarodott.

Ha mégis terhes lennél, már most is kimutatná a teszt, nem kéne a reggelt megvárnod. Azért, hogy ne aggodalmaskodj, irány a drogéria/patika. Veszel egy terhestesztet, megcsinálod, és no para, megkapod az eredményt.

2013. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De a tabletta bezavarhat még ennyi idő után is? Az első 2 menzeszemmel minden rendben volt, a 3. és a 4. ilyen.... Bár azután, hogy bevettem, az arcomon megjelentek gyulladt pattanások is, azt is a tabletta okozhatja még mindig (mert nem múltak el)?
2013. dec. 10. 16:28
 7/11 F.B.I. ***** válasza:
Szia! Sajnos a 72 órás tablettában akkora hormonmennyiség van, hogy legalább fél éve mire rendeződik a hormonháztartásod. Valakinek rögtön tüneteket okoz, valakinek később. De ha megnyugtat, akkor csinálj egy tesztet. Terhesség alatt ált 3x van menszesz szerű vérzés.
2013. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
és a legkisebb életmódváltás is kiválthat hormonzavart: pl hogy éltél rendszeres szexuális életet most pedig nem élsz, legalább is azt írtad, hogy vége lett. Tuti hogy nem terhesség. De ha ez nem nyugtat meg vegyél tesztet. 1000 ft.
2013. dec. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, h nem vagy terhes. A lelki békéd érdekében vegyél egy tesztet, és nyugodj meg.
2013. dec. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Vettem és egyértelműen negatív lett. 3 hónap alatt sosem nyugodtam még meg ennyire, de kemény volt eddig... :( Soha többet nem leszek ilyen felelőtlen, tanultam belőle.
2013. dec. 12. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!