Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus utan 10nappal jelentkezh...

Aktus utan 10nappal jelentkezhetnek a tunetek? Emelyges, hanyas?

Figyelt kérdés
november 29.en voltam egyutt a parommal,megszakitassal vedekeztunk,nagy a valoszinusege hogy ment belem is,most december 9van,egesz reggel emelyegtem,2napja gyengenek erzem magam,enni se nagyon tudok,most delben sutottem 1tojast szalamival,es 3percen belul ki is hanytam,csak ugyni pikk-pakk jott a semmibol,es utanna kicsit jobban lettem,de meg mindig meg van az emelyges....10nap elteltevel mar jelentkezhetnek ilyen tunetek? 18.an kell megjojjon,de a mellem mar most feszul es faj!

2013. dec. 9. 11:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 sarah23 ***** válasza:
72%
még nincsenek tünetek ha az is van,,
2013. dec. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
72%
Nekem voltak tüneteim már a nem várt előtt 1 héttel. Azt mondom, hogy akár lehetne ez is, de csak egyszer voltatok együtt és még a középidő előtt pár nappal (ha 28 napos ciklusokkal számolunk). Viszont a hányás mástól is lehet. Mellfeszülés pedig nálam minden menstruáció előtt van. Ennyiből még nem lehetne egyértelműen igent vagy nemet mondani.
2013. dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 A kérdező kommentje:
azota voltunk egyutt vagy 5x,amugy nekem atlag 32naposak a ciklusaim,ami meg tunet hogy gyomoregesem van,es nagyon faradtnak erzem magam,de az is lehet h az idovaltozastol.Vezetek naptart,es a szerint akkor voltam a legtermekenyebb! tesztet majd csak akkor csinalok ha nem jon meg 18.an....csak kivancsi voltam hogy masnak jelentkezett ilyen hamar,en alapbol egy erzekenyebb ember vagyok,a testem minden apro jelere figyelni szoktam,az is meglehet h bemeselem magamnak,nemtudom :/
2013. dec. 9. 12:13
 4/72 anonim ***** válasza:
khm khm,igen,jelentkezhet ilyen korán tünet!Én is érzékenyebb fajta vagyok!amikor 2.kislányommal terhes lettem,nagyon erősen émelyegtem,tesztem erős pozi lett még aznap du.mikor majdnem kitettem a taccsot a város közepén:)pár nap múlva doki uh-on mégcsak petezsákot látott azt mondta,nagyon max.5hetes terhesség!akkor már javában minden bajom volt,2.alkalommal mikor uh-on voltam,hasi uh-on semmit nem láttak(nem vagyok husis)és hüvelyin látták a 7mm-es picikémet dobogó szívvel.Szóval lehetséges! :)
2013. dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 A kérdező kommentje:
en orulnek neki! szep kis karacsonyi meglepi lenne az egesz csaladnak! :) az a helyzet,hogy olyan hullam szeruen tor ram ez az emelyges, 1x tok jol vagyok,minden rendben,de amikor elovesz,olyankor alig birok allni.Amugy mi mar lassan 4eve "vedekezunk" igy,de eddig semmi,es a multhonapi mentruaciom vege fele,egyutt voltunk,tudom hogy undoritoan hangzik,es akkor is belem ment.Szoval az is meglehet h mar akkor jott ossze,ha osszejott!penteken egesz nap be volt dugulva az orrom,pedig nem vagyok beteg,1napig tartott aztan el is mult. ugy csinalnek mar holnap tesztet,de felek a csalodastol,ezert is varnam meg a 18.at!
2013. dec. 9. 13:08
 6/72 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!
2013. dec. 9. 13:09
 7/72 anonim ***** válasza:
Nekem minden tünetem meg van , kivéve a hányingert és az émelygést. Ráadásul már 5 napja késik. Kitaláltam ha szerdáig nem jön meg veszek egy tesztelt Remélem pozitív lesz az én tesztem is!! :)
2013. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőbe járok én is, az egész hétvégém szörnyű volt, rosszul voltam, hányinger, szédülés, és görcsölök nagyon, mintha meg akarna jönni. Ma reggelre pedig barnás foltok...

Mi pont a mensi első napján voltunk együtt, ennek 16. napja. Megjönni nem jöhet meg még.

Nem merek még tesztet venni.

2013. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:
en sem merek meg tesztet venni,mert felek h negativ lesz :/ uj tunet h nyilaldik a hasam,mintha fel lennek fazva,es egyfeszt erzem h pisilnem kell! amugy nemreg olvastam h van akinek az aktus utani 9.napon jonnek a tunetek....meglatom h hogyan leszek meg csutortokig,es ha csak maradnak a tunetek veszek 1 tesztet! amugy szurkolok nektek csajok! ;) irjatok h mi van veletek!
2013. dec. 9. 22:02
 10/72 A kérdező kommentje:
nekem barnas foltok nimcsenek....vajon tenyleg babasak vagyunk? pedg nem lenne nehez kideriteni 1 teszttel,de mindenki fel a rossz eredmenytol! :/
2013. dec. 9. 22:04
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!