Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell megjönnie a bajomna...

Mikor kell megjönnie a bajomnak, ha vasárnap szedtem be az ötötdik szem clostylbegil tablettát?

Figyelt kérdés
Szülésem után 3 héttel volt egy nőgyógyászati műtétem, mert méhnyálkahártyagyulladásom lett, azóta nem jött meg a bajom.Már beszedtem két doboz norcolutot és most szedtem az első 5 szem closylbegilt.A norcoluttól sem jött meg.Most mire számítsak? Már a doki sem vígasztal.
2009. nov. 23. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ mennyi idő telt el a szülés/műtét óta. Biztos sok idő kell míg regenerálódik a méhed, ha be volt gyulladva a méhnyálka hártya, aminek az időnkénti leválása a tulajdonképpeni havi vérzés.

A clostilbegyt peteérés serkentő, a ciklus elején adnák kb. 3. vagy 5. naptól. Szóval elvileg 1 jó hét múlva kellne hogy peteérésed legyen, azután 2 héttel jöhetne a havi, ez összesen kb. 3 hét. Ha ez a doki nem mond semmi bíztatót, akkor én a helyedben megnéznék egy másikat.

2009. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!