Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen görbe és negatív tesz...

Ilyen görbe és negatív tesz ma reggel? Miért?

Figyelt kérdés

[link]

Ciklusaim 30-33 naposak szoktak lenni. Teszt HCG-line volt.


2009. nov. 24. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy túl korán teszteltél! Várj még 1-2 napot,és ha addig sem jön meg,akkor tesztelj újra! SOk sikert!
2009. nov. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez már a harmadik tesztem volt, múlthéten szerdán és pénteken is ellőttem egyet-egyet. Azok eredményei nem voltak egyértelműek Számomra.
2009. nov. 24. 08:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a görbéd alapján azt mondom,hogy a 30. napon lehettt pé-d,mert akkor mkezdett felmenni hosszabb ideig. ha akkor volt pé-d,akkor ma vagy a 12.napban,ugyhogy még 2 nap lehet a nemvártig. A leesés miatt azt mondom,hogy meg fog jönni:( De remélem,hogy tévedek.
2009. nov. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam rá, hogy megjön, de vasárnap is ugyanígy leesett és hétfőre visszament, úgyhogy még reménykedem.

Tudod, a remény hal meg utoljára.

Köszönöm a válaszotokat.

2009. nov. 24. 08:57
 5/6 anonim ***** válasza:

igazából a holnapi hőd alapján lehet megmondani h mi a helyzet!

addig ne idegeskedj, mert az is okozhatja a késést. sajna nekem is volt ilyen görbém és megjött a fene vinné el:D

de neked szurkolok és ne görcsölj, ha ott van, egy hét mulva is ott lesz!:D:D

2009. nov. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neked is köszi, csak olyan nehéz még holnapig várni.
2009. nov. 24. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!