Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 és fél hét után spontán...

5 és fél hét után spontán vetélésem volt, amit műszeresen befejeztek. Borzasztó fájdalmas volt. Van még valaki, akinek nem hatott az altatás?

Figyelt kérdés
Kicsit kába voltam,de mindent éreztem.Utána sem aludtam el.Szörnyű volt.Ennek 3 napja.Azt mondták,a maximális adagot kaptam.
2009. nov. 24. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, ilyet még nem hallottam.
2009. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 9 hetesen volt műtét (missed ab), nehezen bódultam el, ezért dupla adagot kaptam. A műtét után 2 órával még nem voltam teljesen magamnál... Szóval szerintem keveset kaptál! Nem vették észre, hogy magadnál vagy?
2009. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jézusom.... :(

Nagyon sajnálom. Kevés altatót kaptál. Nekem otthon megindult a vetélés, 10 órát vajúdtam, de utána csak kb 5 perc volt a műtét, mert majdnem mindne kitisztult, de annyi altatót kaptam, hogy mikor felébreszettek úgy éreztem, hogy már 2 hete alszom...

Ritka a te eseted, de sajnos hallottam már ilyenről. Épp ezen az oldalon, de már nagyon régen. Ő hallotta is, hogy közben mit bezsélnek. :(( Borzasztó... :(

2009. nov. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!!Sajnos azért volt szükség a műtétre,mert bár kitisztultam magamtól,eléggé véreztem.Én azt hallottam,ahogy hangosan nyögök,megmozdulni nem tudtam,és hogy mondják,hogy mindjárt vége...A legjobban az fáj,hogy eüs dolgozó vagyok,(bár a magánszférában) és így is a szemembe hazudták,hogy ez normális volt.Budapest egyik legjobb helyén,a Szent Imre kórházban történt egyébként.

2009. nov. 25. 09:28
 5/8 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni az előbb,hogy igen,tudtak róla,hogy félig éber vagyok.Azt is mondta utána az,aki bevitt a szobába,hogy nem adhatnak többet 1 adagnál.Hogy miért,azt nem tudom,a műtét előtt közvetlenül tökéletes volt a laborom.
2009. nov. 25. 09:31
 6/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Ez megdöbbentő.

Én azért egy betegjogi képviselőt megkérdeznék!!! Ez olyan lelki fájdalom, nem csak testi, amit nem hagynék szó nélkül!

Minden kórházban van betegjogi képviselő, keresd fel, szerintem, egy véleményt mindneképp megér...

2009. nov. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen,már gondolkoztam én is rajta,ma azt hiszem fel is keresem.Köszönöm az együttérzést.
2009. nov. 25. 13:20
 8/8 A kérdező kommentje:
megnéztem,kedden délután fogad csak,úgyhogy jövő héten...
2009. nov. 25. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!