Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhesseg lesz...

Szerintetek terhesseg lesz belole?

Figyelt kérdés
Honapok ota probalkozunk, es tudom most a homap elso napjaiban volt a peteeresem, es tobbszor egyutt voltam a parommal akkor is es azota is. A verzesnek ma kellene megjonnie, de semmi jelet nem latom mint eddig, h. fajna a derekam meg a hatam. A multheten egyik reggel kis szurkalasokat ereztem alul jobb oldalon, elozo este pedig ketszer is fura kis kapirgalast a hasam bal oldalan. Arra gondolok, talan a beagyazodas volt akkor. 2 nappal ezelott, tegnap es ma reggel is nagyon kicsike barna szinu valadek. Nagyon remelem h. ma mar nemfog megjonni, es orulhetek vegre.
2013. dec. 16. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
én 17 18 ra nem várom ,tegnap nekem is volt egy kis barna foltom,ami még soha nem volt mensi előtt ,drukkolok neked is
2013. dec. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De jo h. irtal. Nagyon koszonom. Nekem sem volt eddig barna folyas sohasem a mensi elott. Drukkolok mindkettonknek !!!
2013. dec. 16. 10:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet! Ezt így senki nem fogja tudni neked megmondani....
2013. dec. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem megjott az amit nem vartam.

Veled mi lett, elso valaszolo?

2013. dec. 17. 13:07
 5/9 anonim ***** válasza:
sajnalom :( jön az uj év uj reményekkel :))) nekem nem jött meg és az a barna folt már átment pudingszerü fehérbe ,de csak minimális,a hasam ma nem nagyon görcsölt de nagyon fáradt a hátam és a derekam ,a melleim fájnak és duzzadtak
2013. dec. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De jo neked, gratulalok es nagyon boldog karacsonyt kivanok neked es a parodnak is !!!

Visszaterve a kerdesemhez, nekem a barnaszinu valadek utan a verzes egy napig tartott csak. Egyszeruen kivancsi vagyok a januarra h. mi lesz. Mert fura az egy napos verzes, ez nagyon rovid ido, nemtudom miert van most igy. Tovabbi szep napot neked es vigyazzal magadra.

2013. dec. 18. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönjük szépen ,viszonnt kivanok minden jot :) Amugy még nincs mihez gratulálni hisz ki tudja ....bármikor megjöhet .:( holnap vagy holnap után tesztelek ha addig se lesz semmi ,am ma hőmérőztem reggel 36.9 volt nem tudom ez jo e vagy rossz de nagyon kivancsi vagyok ! Am csak egy napig tartott a menzeszed?? ez nagyon gyanus ....nem fogsz tesztelni??
2013. dec. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tesztet venni sajnos nem tudok, mert most kulfoldon vagyunk es nics itt a kozelben gyogyszertar. Irod,te is fura az egy napos verzes. Szerinted erzhettem a beagyazodast a honap elejen, v. tenyleg talan csak bekepzelem most ezt az egeszet. Nagyon szeretnenk babat.

Neked nagyon remelem h. sikerult, erosen szurkolok erted.

2013. dec. 18. 14:05
 9/9 anonim ***** válasza:
1,5,7, vagyok Fruzsi :) köszönöm a szurkolást ma reggel erős pozitivat teszteltem :))))) a hasam még mindig görcsöl néha néha ,tegnap este meg nagy hányinger jött rám ugyh nem birtam tovább várni reggel me is csinaltam :)remélem tudsz hamar tesztet venni és azt fogod látni rajta amit én :)))))
2013. dec. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!