Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akit eltiltottak a terhesseg...

Akit eltiltottak a terhesseg vege fele a szextol van aki megis szexelt nagyon ovatosan es nagyon ritkan? Lett valami baj belole? 32hkm

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
ha az orvos azt mondta, en nem kiserleteznek a babam egeszsegevel. az orgazmussal jaro mehosszehuzodas hatasara lehet gond.
2013. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz koraszülést ne kisérletezzetek. Utána hogyan számolszz el a lelkiismereteddel ha emiatt beindul a szülés? Biztos nem ok nélkül mondta az orvos. A férjedet tudod máshogy kényeztetni te meg sajna bird ki a babád érdekében. Lesznek még nagyobb áldozatok is miatta....
2013. jún. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szex miatt bevéreztem, kórházban voltam pár napot de nem lett baj, orvos azt mondta,lehet házas életet élni,de onnantól nem tettem. Második termességemnél pozitív teszt után nem volt szex. Nem hiába tiltottak el,ne kísérletezz,lehet,hogy nem lesz baj,de ha mégis egy életre bánod majd!
2013. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondta h ne szexelj akkor ne tedd. Megsem kéne forduljon a fejedben ilyen butaság. A baba egészsége a tét. És ez nem csak a behatolásra vonatkozik hanem az orgazmusra is remélem h tudod.
2013. jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ellenkezője voltam, 32hetesen már nem volt kényelmes semmi féle póz,pedig engem nem tiltottak el a sex-től.

Most 40+5hkm vagyok, és az apás segítséget vettük igénybe hátha segít, de sajnos nem.

Én a te helyedben nem kísérleteznék bármennyire is kívánod, annyit nem ér meg,és ha netán baj adódna azt meg tudnád bocsájtani magadnak, pár röpke jól eltöltött percért?

2013. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem az ilyen kérdéseket. Ha az orvos azt mondja, nem szabad, akkor hallgatni kellene rá, nem? Azért néhány hét szex nélkül nem a világ vége. Neked ez fontosabb, minthogy ne legyen baj?

Ha most valaki azt mondja, hogy neki nem lett baja, neked meg lesz, akkor mi van?

2013. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Én nem ajánlanám,mert baja lehet tőle a babádnak amit nyílván nem szeretnél!!

Te már itt vagy a végén,igazán ki lehet bírni..engem 22 hetesen tiltottak el tőle,most pedig még a gyermekágyas időszakban vagyok,jövőhéten telik le a 6 hét..a párommal 6 hónapja nem szexeltem,és itt vagyok,nem haltam bele,az volt nekem a legfontosabb,hogy egészséges babám legyen és ne legyen koraszülött!!Nekem megérte felfüggeszteni a házas életet,és én hallgattam a dokira!!Tedd te is ugyan ezt.


5 hetes kisfiú anyukája

2013. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!