Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna a nem vártnak...

Ma kellett volna a nem vártnak jönnie, eddig szerencsére semmi. Bennem van a mindjárt megjön érzés és kb 3 napja néha néha érzem hogy szurkál a hasam, és fel vagyok puffadva. Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
A melleim is érzékenyek,észre vettem hogy az udvara sötétebb, párom szerint nőtt is. émelygek egyfolytába,a reggeli keksz nélkül ugy érzem el fogok ájulni.. remélem a kis pocak lakó üzen :) nagyon türelmetlen vagyok, annyira szeretnénk párommal ha végre összejönne :)

2013. dec. 7. 10:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ezek elég jó jelek, ha nem csak bebeszéled, mert arra ugye hajlamosak azok a nők, akik babát szeretnének :) Ha nagyon nem bírsz magaddal, próbálkozhatsz egy teszttel, de jobb lenne holnap reggelig várni. Drukkolok, majd írd meg, mi a helyzet :)
2013. dec. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Holnap reggelig várj, mivel ma már gondolom, nem tudsz első vizeletet produkálni :-) Drukkolok! Írd meg, mi volt!
2013. dec. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

nagyon remélem hogy nem vár kellemetlen meglepetés holnap (a nem várt)

írok majd :)

2013. dec. 7. 12:32
 4/21 anonim ***** válasza:

Szia!

En a nem vart napjan este teszteltem,mert nem birtam turelemmel varni.

Nagyon erzekeny tesztet valasztottam,es halvany lett.

Sot,masnap is csak egy halvany masodik csikot sikerult produkalnom:)

Viszont nekem is volt hasszurkam,nagyon emlekszem,sosem ereztem elotte hasonlot! Azota a 33. hetben vagyunk:)

Szoritok Nektek!

2013. dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Ohh gratulálok, lehet tudni már a nemét? :)

köszönöm :)

fáradékonyabb voltál abban az időszakban?

Többé mint fél éve voltam már várandós, ugyanezeket éreztem, de sajnos volt egy kis probléma :/

2013. dec. 7. 14:16
 6/21 anonim ***** válasza:

szia, szorítok, hogy neked összejöjjön!én tegnap írtam ki hasonló kérdést és erre éjjel megjött :-(


majd írd meg mi lett:-) drukkolok!

2013. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Tenyleg elegge terhessegre utalnak a jelek. Pecsetelod nem volt 1-2 hete? Mert akkor szinte biztos.
2013. dec. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Holnap reggel tesztelj! Ird majd meg! Drukkolok.
2013. dec. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy volt e, folyásom van.az előző terhességemnél sem tapasztaltam pecsételőt
2013. dec. 7. 18:51
 10/21 anonim ***** válasza:

En csak ezt a hasszurkat vettem eszre,a tobbi jel, pl mellerzekenyseg,enervaltsag nekem a menses velejaroja volt elotte is,szoval probaltam nem minden tunetet betudni terhessegi tunetnek.

Raadasul az elozo honapokban volt hanyingerem,ami amugy sosem szokott lenni,es akkor pedig meg nem volt ott a baba:)

Szoval az ember annyira tudja varni azokat a tuneteket,amiket mindenki mond,h en siman kepes voltam produkalni.

Annyira ra voltam mar gorcsolve a dologra,h probaltam mar nem folyton befele figyelni. Viszont ez a hasszurka olyan hirtelen es eros fajdalommal jott,h nem tudtam nem eszrevenni.

2013. dec. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!