Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezzel a görbével felesleges...

Ezzel a görbével felesleges tesztelnem ugye? Egyáltalán folytassam a hőmérőzést tovább? (PCOS)

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 17. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Nagyon nem szép görbe. Szerintem ne tesztelj :(
2013. dec. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Naombika ***** válasza:
Szerintem ovud sem volt egyenlore.... Nekem is ugyanilyen gorbem van ebben a honapban, 33. napon jarok ovu sehol..
2013. dec. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Később se lesz már ovu vagy lehet még?
2013. dec. 17. 16:19
 4/13 anonim ***** válasza:

Ovu később is lehet akár. A helyedben azért én folytatnám a hőmérőzést, még az is lehet, hogy ez a mostani nagy hőleesés éppen az ovulációt jelenti. (már ha fölmegy utána a hőd...)

Miért ilyen sok a kihagyás a hőmérőzések között?

2013. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges tesztelni. Tovább mérni érdemes, de akkor rendszeresen mérd, ne 3 naponta.

Ovu meg bármikor lehet. Akár 200 nap után is.

2013. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem birom mindennap mérni mert akkor 5kor kelek :/
2013. dec. 17. 20:45
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Semmi esetre se add fel a dolgot! Hőmérőzz tovább! Még lehet később is ovud, vagy lehet ez most egy olyan hónap, amikor nincsen.

Mióta szeded a barátcserjét, milyen formában?

Azért kérdezem, mert Én is szedem 1 hete, kapszula formájában. Nekem a ciklusom össze vissza és alacsony a progeszteron szintem(ritkán van spontán peteérésem).

Azt írják róla(professzor), hogy legalább 3 hónap szükségeltetik ahhoz, hogy érzékelhető legyen a hatása. amellett, ha bármilyen hormonális betegsége van az illetőnek, vagy hormontartalmú gyógyszert szed, mielőtt elkezdi szedni a barátcserjét beszélje meg kezelőorvosával, hogy Ő javasolja-e.

Mióta próbálkoztok a babával, mióta tudod, hogy PCO-s vagy? Hány éves vagy, első baba lenne?

A méhpempőről meg annyit tudok mondani, személyes tapasztalat alapján, hogy nekem egyáltalán nem segített, sőt..., de lehet neked jó lesz.

Mi már 2 éve szeretnénk babát és már 35 éves leszek, ez lenne az első baba.

Elnézést, hogy hosszúra sikerültem.:)

Ha lesz kedved írhatsz privátban is. :)

Kívánom, hogy mihamarabb helyreálljon a ciklusod és várandós legyél! :)

"K"

2013. dec. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a természetes dolgok ellen, véleményem szerint sok esetben hasznosak.

De PCOS-ben azért túl sokat nem kell várni tőlük. Normális kezelés szükséges, ami gyógyszert, diétát, sportot jelent.

Emellett (ha az orvos engedi), lehet próbálkozni természetes módszerekkel.

2013. dec. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
feltétlenül mérd, mindennap. Most biztos hogy felesleges a teszt, de az utolsó mérés hirtelen leesés, talán pont az ovulációt jelzi. A méréssel semmit nem veszíthetsz, hát ha sikerül elkapnod egy peteérést.
2013. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szerdán meg csütörtökön 5kor kell kelnem :/ Egyébként 7kor mérem. Attól azt is irjam bele?
2013. dec. 19. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!