Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lesz a kedvenccel?

Mi lesz a kedvenccel?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám (yorki) össze vagyunk nőve,tudom van akinek ez fura,de még meg is puszilgatom. Sokan azt mondják,hogy ez nem jó így ,ha jön a baba!Ti mit tudtok erről? Lehet valami baj egy terhességnél?

2013. dec. 17. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
rendkívül nagy kutyabarát vagyok.És van egy spánielem.Aki okoskodik neked az azért teszi,mert nincs kutyája,aki nekem egyszer is megpróbál ezért szólni az nem teszi zsebre a véleményemet... :)Semmi baja nem lehet a babának.Az életemnél is jobban szeretem a kutyámat és arra nevelem majd a gyermekemet hogy ő is úgy szeresse mint én.Fura nem fura...egyeseknek..én is össze-vissza puszilgatom. :)
2013. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

2 jutyám volt és van,még a fiam születése elött kerültek hozzám.a fiam már 5 éves,és senkinek semmi baja.

Megfelelő higiénia,legyen ápolt a kutya,esetleg a rövidebb fazonu bundát nyirasd neki...

2013. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
jutyám=kutyám
2013. dec. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 hetes terhes vagyok, és ha minden igaz a Jéguska fog kiskutyát hozni :-) Mindenképp azt szeretném, hogy a Picikém kutyával nőjön fel! És ahogy valaki már írta, szeretném, ha úgy imádná az állatokat, mint a szülei.
2013. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Na gondoltam hogy már le is lettem pontozva...ezért szeretem az állatokat jobban! :)
2013. dec. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy 2,5 éves mopszunk és egy 1,5 éves fiunk van. Soha semmi gond nem volt köztük, ráadásul a mopsz az egyik legjámborabb kutya, aki nagyon szereti a gyerekeket. Arra azért ügyelj, ha lesz babátok, hogy a kutyában tudatosítsátok, hogy a családi rangsorban ő van az utolsó helyen, a baba előtte áll. A terrierekre amúgy sem árt figyelni, ők azért nehezebb esetek, de odafigyeléssel vele sem lesz gond.
2013. dec. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
4-es,sokat olvasok egyébként arról hogy milyen pozitív hatása van annak ha a baba kutyával nő fel.Nagyon helyesen teszed és örülök hogy egyet értünk :),sokkal kiegyensúlyozottabb és boldogabb,szocializálódottabb babád lesz. :)Alig várom én is hogy az egyik"gyerekem" mellé végre jöjjön a másik! :)
2013. dec. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz tőle, gondolom, oltva, féreghajtva van a kutyád.

Nekem 5 cicám van és 1 kutyám, 29 hetes vagyok, velünk alszanak, imádom őket.

A gyereknek is jobb (lelki és egészségügyi szempontból is), ha állatkákkal nő fel.

2013. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Még a férjemet kell picit győzködni, de ő is imádja az állatokat. Szerinte majd akkor legyen kiskutya, ha a baba 1 éves lesz. Viszont azt próbálom neki elmagyarázni, hogy akkor már nem lenne időm foglalkozni a kutyával. Ha ő jönne előbb, legalább addigra, mire jön a Baba szobatiszta lenne meg ilyesmi. És mi is mopszot szeretnénk! :-)
2013. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Remélem ezután nem lesz kérdés mi legyen vele...

[link]


Nem is értem aki ilyen miatt elpaterolja a kutyát... Ha jön a második gyerek akkor meg az elsöt adja be az egy otthonba? egy nagy testvér sokkal több veszélyt jelent egy csecsemöre mint egy kutya.

2013. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!