Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lesz a kedvenccel?

Mi lesz a kedvenccel?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám (yorki) össze vagyunk nőve,tudom van akinek ez fura,de még meg is puszilgatom. Sokan azt mondják,hogy ez nem jó így ,ha jön a baba!Ti mit tudtok erről? Lehet valami baj egy terhességnél?

2013. dec. 17. 15:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hú ,de örülök ,hogy ennyi állatbarát van(szinte féltem a kérdést itt is kiírni) ! Én is úgy gondoltam,hogy inkább ő kap tőlem betegséget :D,de azért sokat mondogattak ilyen "jó" tanácsokat és már teljesen elbizonytalanodtam. Őt már nem lehet tőlem elválasztani és már a"kinti" kutya se lenne jó megoldás,mert meg szakadt volna a szívem. Takaró alól ,hogy száműzhetném egy kinti helységbe? Ezután is nyugodtan hagyom este ,hogy hozzám bújjon! :)
2013. dec. 17. 16:49
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia!13+5 napos pocaklakós vagyok, igaz nem kutyánk, hanem egy csodaszép sziámi cicánk van. Már pici kora óta velünk alszik, ahogy most is. Igaz benti cica, tehát nem érintkezik más állatokkal, és betartunk minden higiéniai dolgot, de ő a mi cicánk, akit a gyermekünk is nagyon fog szeretni, ahogy mi:) Mi így vagyunk és leszünk egy család:)
2013. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Bogikaa89 ***** válasza:
100%
Sziasztok! Nekem ugyan nincs még babám,de tervezzük és nagyon-nagyon szeretnénk már! Viszont van egy 2 és fél éves csivavám,aki szinte olyan,mintha a gyerekem lenne! Mindenhová jön velünk,velünk alszik,mindent együtt csinálunk! Sokan mondják,hogy majd mi lesz,ha gyerek lesz meg stb stb! De nagyon szeretném,ha szeretné majd a babánkat és a baba is szereti majd őt! :) Lehet, sokan hülyének néznek emiatt,de szerintem semmi baja nem lesz tőle a babának! :)
2013. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szintén csak erősíteni tudom ezt a tábort, 1 kutyusunk (szintén yorki) és 1 cicánk van a lakásban (védőnő vagyok, mlgse3m vagyok ellene). Tisztán tartjuk őket, oltva, féregtelenítve vannak. Mivel toxoplasmára fogékony vagyok, a férjem cseréli a cica almát, kutyánál nincs ilyen veszély. Amikor aktívabban elkezdett mozogni a baba, a kutyusom egyre többet bújt oda a pocakomhoz, biztos vagyok benne, hogy megérzi, hogy lakik ott valaki. Természetesen amíg pici lesz a bébi, el lesz szeparálva az állatoktól (főleg a cica a veszélyes szerintem), és nyilván, ahogy előttem is írták, meg kell értetni velük a hierarchiát. Szerintem akkor gond nem lehet.


egy 30 hetes kismama

2013. dec. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!