Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja December 25. re?...

Ki nem várja December 25. re? Hogy vagytok, éreztek valamit?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én dec. 24-26 körül nem várom. Annyit érzek, hogy úgy tűnik sajnos ebben a hónapban nem volt peteérésem :( Ettől függetlenül próbálkoztunk, de nem bizakodom.
2013. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is pont 25.-re nem várom. Viszont már nem bírtam magammal, szóval csináltam ma hajnalban egy tesztet, 10-es érzékenységűt, totál negatív lett. :( Semmit nem érzek amúgy, esetleg annyi, hogy nekem mindig érzékeny szokott lenni a mellem menstruáció előtt néha már egy héttel is, most meg nem az. De innentől kezdve csak 26.-án tesztelek ha nem jön meg. Még reménykedem, bár nem sok esélyt látok.

Te hogy vagy?

Réka

2013. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem napok óta nagyon fáj a mellbimbom és meg is van "keményedve" a mellem is fáj és sok fehér folyásom van.Drukkolok :)
2013. dec. 22. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez bíztató! Most, hogy mondod, nekem is elég sok fehér folyásom van. Eddig nem nagyon figyeltem. Mióta próbálkoztok? Én is drukkolok!

Réka

2013. dec. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából ez az első hónapunk.Van egy lányom ő 5 éves elsöre összejött:) Ugyhogy remélem ez is.
2013. dec. 23. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!