Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinaltam egy tesztet, Segiten...

Csinaltam egy tesztet, Segitene nekem valakiiii?

Figyelt kérdés
Sajnos a hasznalati utmutato nem magyarul van rajta ezért csak annyit göböztem ki hogy 5-10 percig kell a pisibe lenni, bele is tettem de pár másodperc mulva ki is jött rajta mind a 2 csik, ezt nem értem rögtön ki kell neki jönni?Kb 6 percig volt a pisiben.......amugy napok ota hányingerem van ,olyan görcseim van mintha meg akarna jönni ,melleim nayon fájnak és a derekam is olyan hamar eláll hogy sokág állni se birok muszály leülnöm ,a hőm 37
2013. dec. 20. 07:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem 5-10 percig kell a vizeletben tartani! Inkább 5 és 10 perc között értékelhető az eredmény. A tesztnek mi a neve egyébként?
2013. dec. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
BONA a neve www.tespro.ua ez van még rá irva ....... na de lehetséges olyan h még mikor a vizeletben van akkor megjelenik a 2 csik is??? bocsánat csak most tesztelek először
2013. dec. 20. 07:52
 3/30 anonim ***** válasza:
70%
Általában 5-10 másodpercig kell benne tartani, 6 perc alatt meg már bőven kijön az eredmény is. Egyértelműen pozitívat teszteltél.
2013. dec. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
else tudom hinni , első probalkozos honapunk volt nem is hittem volna ...még most se hiszem el ....köszönöm a válaszokat :)))))))))))))
2013. dec. 20. 07:59
 5/30 anonim ***** válasza:
53%
Valószínűleg nagyon-nagyon szétáztattad. Mindenképpen csinálj egy másik tesztet, de csak pár másodpercig tartsd vizeletbe. Ha akkor is kijön a második csìk, akkor egyértelműen terhes vagy.
2013. dec. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
nem hiszem h szétázott volna ,mert amikor bele tettem rögtön láttam hogy megjelent mind a 2 csik ,szoval nem percek utánhanem ahogy ment felfelé a vizellet először megjelent a kontroll csik aztán rögtön ahogy a vizellet elérte a 2 csikot az is megjelent ,akkor még se éljem bele magam ??
2013. dec. 20. 09:04
 7/30 anonim ***** válasza:

Hát, akkor lehet, hogy terhes vagy, de azért csinálj meg "szabályosan" is egy tesztet, és csak akkor örülj!

És írd meg, mi lett az eredmény!

2013. dec. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
56%
Mindenképp csinálj mégegyet!!!
2013. dec. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
2013. dec. 20. 09:13
 10/30 anonim ***** válasza:
56%

Mióta késik?

Nekem sohasem lett ilyen erős....

Csinálj még...

2013. dec. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!