Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbe szakértők! Szerintetek...

Nicol90 kérdése:

Görbe szakértők! Szerintetek mitől ilyen össze-vissza a görbém? Meg se tudom állapítani mikor volt peteérésem! Szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 25. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem össze-vissza ez. :-) A 12. vagy a 13. napon volt a tüszőrepedés, ennek 12 napja. Ha van érzékeny (10-es) teszted, esetleg már tesztelhetsz, bár érdemes még várni pár napot, hogy ha tényleg baba van a dologban, akkor ne szellemcsíkot, hanem jól látható csíkot láss a teszten.
2009. nov. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. nov. 25. 23:16
 3/16 anonim ***** válasza:
Az a két napos esés lehetett beágyazódás, néhány napod van a nemvártig. Nekem 10-es teszt 2 nappal a nemvárt előtt már kimutatta, igaz halványan.
2009. nov. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez nem össze-vissza görbe, hanem nagyon is szép görbe. Van esélyed a babára:-)
2009. nov. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez egy fasza kis terhesgörbe. TEszt? :)
2009. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Másodiknak:_ az a kétnapos esés ugyan időben egybeesik a beágyazódással, azonban nem azt jelzi. Akkor is van/lehet ilyen kis esés, ha baba szóba sem kerül, pl ha nincs szex. Tüszőrepedés után egy héttel átmenetileg megemelkedik az ösztrogénszint, ez okoz kicsit nyákosabb folyást, és egy-két napos hőleesést, ez azonban nem babás jel sajnos.
2009. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egy időben kellene mérned a hődet, bár tudom, hogy ez nem mindig megoldható. Meg a hajnali minimumot kellene elcsípni. Én korán kelő vagyok. 4-kor mérem általában, hétvégén is felkelek, majd mikor aludtam még utána egy nagyot, újra megmérem és jóval többet mutat már, mint a hajnal mért.
2009. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Arra nem tudok még mindig rájönni miért mérem össze-vissza?

Az elején az a pár óra csúszás az esküvő miatt volt!

2009. nov. 26. 14:07
 9/16 anonim ***** válasza:
Na mizujs?
2009. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát még nem teszteltem!Kivárom,hogy mi lesz,megjön-e vagy nem és utána tesztelek!De itt a friss görbém: [link]
2009. nov. 28. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!