Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak? Egyszerűen nem...

Mit csináljak? Egyszerűen nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés
Beoltassam magam vagy ne? Babával próbálkozunk és nem tudom, beoltassam-e magam. A nődokim azt mondta, hogy mivel nem vagyok se terhes, se kisgyerek ezért nyugodtan beadathatom, de azt is hozzátette, hogy ő nem adatja be magának. És ezek a tévében látott dolgok is teljesen elbizonytalanítanak. Nem tudom mit csináljak? Szerintetek mi lenne a helyes?
2009. nov. 26. 22:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy a H1N1 elleni oltásról van szó.
2009. nov. 26. 22:01
 2/14 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el ezt a cikket! nagyon tanulságos... én nem oltatnám be magam. Nem tudhatod mit nyomnak beléd... látod, az ORVOS se oltatja be magát!

2009. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A cikk elég antiszemita és az összeesküvés elméletben nem hiszek.De én sem oltatom be magam,mert nem hiszek a hatásosságában. A média pedig nagyon felfújja a dolgot.Senki nem tudja,hogy lehetnek-e később mellékhatásai.
2009. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez a cikk hülyeség.Ilyen nincs.Mi is kisbabát tervezünk.Nagyon sokáig gondolkodtam, hogy beadassuk-e.Nem vagyok arról meggyőződve, hogy feltétlenül kell ez az oltás, de arról sem, hogy nem.Végül beadattuk.Több orvost megkérdeztem, van aki ajánlotta, van aki azt mondta, hogy én döntsem el, de lebeszélni egyik sem akart.Így a babavállalás miatt döntöttünk így, mert a láz nagyon veszélyes a babára nézve.
2009. nov. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az én szülész-nőgyógyászom azt mondta, mindenképpen. Be is oltottak, egyszerre kettővel. (egy szezonálissal és a H1N1 ellenivel)

Barátnőm orvosa azt mondta, ő nem fogja sem magának sem a gyerekeinek.

Szerintem senki nem tudja megmondani mi a helyes, mert annyira kevés információ van, mind a vírusról, mind az ellenszerről.

Kell egy döntést hozni.

2009. nov. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nőgyógyászt szerintem.
2009. nov. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi is babát szeretnénk,és ugy döntöttünk,hogy a körülöttem élők,tehát a párom beoltatja magát,de én nem!
2009. nov. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi is azon vagyunk,hogy legyen baba:)Nekem az orvosm nem javasolta a higany miatt.A többi családtagnak javasolta.

Husibaby

2009. nov. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi is babát szeretnénk, de az oltást nem mertem bevállalni. Megpróbálok sok gyümit enni, C-vitamint szedek. Nagyon ellentmondásosak az infók, mindenkire rábízzák, hogy mit csináljon, nincs egységes vélemény.
2009. nov. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én beoltattam magam mind a kettővel, semmi gond nem volt és kb. abban az időben sikerült végre pocakosodnom.
2009. nov. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!