Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy a...

Mennyi az esélye, hogy a megszakított közösülés alkalmából estem teherbe, ha előtte és utána is volt rendes közösülés?

Figyelt kérdés

30 éves elmúltam,aktív nem életet 17 éves korom óta élek. Fogamzásgátlót nem szedtem,a kapcsolataimban óvszerrel vagy megszakításos közösüléssel védekeztem. 13 év alatt egyszer sem estem teherbe.

A menstruációm mindig rendszertelen volt ,pár hónapig beállt 30 napra,de inkább vagy pár nappal korábban vagy pár nappal később jött meg.

1 éve élek párkapcsolatban,akivel egyszer sem védekeztem ez idő alatt semmilyen módszerrel. Jelenleg terhes vagyok,ami nem is lenne gond.

A problémám a következő,egyszer ez idő alatt félreléptem ,ahol megszakításos közösülés történt.

a menstruációm hónap elején volt, ez a bizonyos eset viszont a hónap végén.Tisztában vagyok vele, hogy felelőtlen vagyok, biztos sokan elítéltek, de valószínű nem én vagyok így az egyetlen, megköszönném a véleményeiteket.


2009. nov. 27. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát erre elég nehéz válaszolni. Jó lenne tudni hogy mikor volt a peteérésed, nem vezetsz hőgörbét? De ha azt vesszük alapul hogy 30 naposak a ciklusaid akkor a 15 16 . napon lehetett a peteérésed. Kérdés hogy ekkor léptél- e félre, vagy később? Remélem azért minden rendben lesz!!
2009. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy attól az embertől lettél terhes, akivel félreléptél, mert vele azért védekeztetek, viszont pároddal meg nem. Nagyon nagyon kicsi az esélye, hogy tőle lenne a gyerek. Viszont ha már félrelépsz legalább védekezz, mert nem csak terhes lehetsz, de elkaphatsz nemi betegséget is, ami nem éri meg!!
2009. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A megszakításos védekezésnél elvileg 25% az esély a teherbe esésre. 4-ből 1 nő aki így védekezik az terhes lesz. Ez a statisztika azt hiszem.
2009. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a párodtól vagy terhes, de ha majd meglesz a baba azért majd figyelgesd, hogy nem e a másik hapsidra hasonlít.
2009. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztosat,csak akkor tudsz majd,ha meglesz a baba(kire hasonlít,vércsoportja...),amúgy mi is így védekezünk már 10 éve és csak akkor estem teherbe,amikor akartuk.Üdv
2009. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

11.53

Az élesben való közösülés alkamával mondanak 25-30%-os esélyt a terhességre.

Megszakításkor jóval kevesebb -erre nem tudok százalékot- de fogamzásgátló módszernek nem véletlenül nem ajánlják.

Ha pedig csak egyszer szakítottátok meg, úgy több az esély. A spermium akár 4 napig is életképes.

2009. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!