Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség alatt lehet fogászat...

Terhesség alatt lehet fogászati kezelést csináltatni?

Figyelt kérdés
Van 2db rossz fogam és ezt szeretném lassan megcsináltatni! Még nem vagyok terhes, de remélem nemsokára az leszek!
2009. nov. 27. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet. Terhesen is elküldenek majd fogorvoshoz, úgyhogy jobb, ha még előtte megcsináltatod, ráadásul terhesen és a szoptatás alatt még könnyebben romlanak a fogak.
2009. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen csináltasd meg. Én is most csináltatom őket, csak sajnos az egyik gyökérkezelés miatt begyulladt a fogam és most antibiotikumot szedek. Úgy hogy jobb ha terhesség előtt elintézed.
2009. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet.Én az összes fogamat rendbe tetettem terhesség előtt, és sajna mégis szájsebészeti beavatkozásra mentem kb 20 hetesen.
2009. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szülés előtt 1 hónappal csináltattam 4 fogamat.Így ingyen is volt.
2009. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerencsére nem rosszak a fogaim, csak ezt a dolgot mindig halasztom, mert volt már rosszt tapasztalatom fogorvossal! Félreszírta az injekciót és bedagadt az arcom, úgy néztem ki mint akit megvert! Azóta nagyon félek tőlük... :( De jobb lesz ha minnél hamarabb túlesem rajta!
2009. nov. 27. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!