Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után mikortól érezhet...

Peteérés után mikortól érezhetőek a terhesség tünetei, mikor érdemes tesztet csináltatni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Én nagyon hamar éreztem szinte a beágyazódás alatt. A mellemen vettem észre először, hogy másabb, mint a megszokott:-) tesztet csinálni nem érdemes csak a köv. mensikor, nekem 22.-én volt pém. 26.-án csináltam állítólag 3 napos tesztet semmit nem mutatott, utána 31.-én és még akkor sem mutatott majd csak köv. hónap 12.-én, de ott már egyértelműen!:-)
2008. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Első válaszoló! Eleve a beágyazódás 7-14 nap! Hogy is mutatta volna ki a 3.napos teszt Pé után h terhi vagy?
2008. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Peteérés után 8-12 kb a beágyazódás, utána lesz elegendő hcg, amit minden teszt kimutathat, 3 napos teszt nincs, de ha van akkor hülyeség, mert akkor még nincsmit kimutatni.

Legkorábban akkor mutatja ki biztosan, ha már nem jön meg a mensid.

De lehet még akkor is csak pár nap múlva.

Ja igen és a tesztet nem csináltatni kell, hanem csinálni! Megveszed, elolvasod a használatit és a megfelelő időben tesztelsz. Sok sikert!

2008. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 3 napos tesztre úgy gondolt, hogy beágyazódás után 3 nappal. Olyan van, de nem peteérés után 3 nappal:)
2008. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!