Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után hat hónappal...

Szülés után hat hónappal szoptatás alatt megjött a menzim, ennek több mint egy hónapja és azóta semmi. Lehet, hogy egyszer jön aztán sokáig megint semmi?

Figyelt kérdés
Lehetek újból terhes? Érdemes tesztet csinálnom?
2008. júl. 15. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:

éedemes tesztelni, mert a szoptatás nem zárja ki teljesen a peteérés lehetőséget, de az is lehet, hogy csak nem rendszereződött még a mensid. Megnyugtatásképpen tesztelj.

Ismerősömnek a babája csak másfél hónapos volt, mikor újra terhes lett..a baba egészséges, megtartotta, tehát ezen nem hinném hogy múlik, de ha nem szeretnél most rögtön szülni, jobb előbb kideríteni.

Remélem úgy lesz ahogy szeretnéd.

2008. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, nekem szülés után megjött a 10. héten és azóta semmi. Pedig lányom csaK ANYATEJES ÉS NEM VAGYOK TERHES. 5 hónapja szültem
2008. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!