Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek? Ha tegnap leesett...

Megnéznétek? Ha tegnap leesett a hőm, ma meg megemelkedett, akkor ma van az ideális nap a fogantatáshoz vagy elkéstünk?

Figyelt kérdés

Ez az első görbe amit vezetek, nem értek hozzá. Szeretnénk babát, ez a 3.-ik próbálkozós hónap.

Előre is köszönöm a segítséget!

[link]


2013. dec. 29. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tegnap lett volna az ideális szerintem, de a 26.-i eseményből összejöhet valami. Mindenesetre hajrá, próbálkozzatok még gyorsan:)
2013. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pont arra gondoltam én is, hogy valószínűleg már elkéstünk. :(
2013. dec. 29. 12:59
 3/14 anonim ***** válasza:
tegnap meg ma, hajrá :) 3-4 napig még nyugodtan próbálkozhattok. Nekem a leesés utáni 2. napon fogant.
2013. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Talán még időben vagyunk, tegnap óta szurkál a hasam alja, illetve ma jelentkezett a tojásfehérjés folyás, amit pár hónapja nem észleltem. Reménykedem. Köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 29. 14:47
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jól méred mert nagyon nagyon alacsony a hőd. Nem hónaljban hanem szájban nyelv alatt vagy hüvelyben kell mérni reggel, rögtön ébredés után. Csak akkor ad értékelhető eredményt, ha szabály szerint méred...
2013. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen jól látod, nagyon alacsony a hőm, de ez nálam évek óta ilyen. A vérnyomásom is nagyon alacsony, de a kettőnek nem tudom van-e köze egymáshoz. Míg én tegnap 35,1-t mértem reggel, a páromnak 36,2 volt.
2013. dec. 29. 19:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Hol méred? Ha hüvelyben, el kéne menned pajzsmirigyhormon vizsgálatra! Nekem alulműködött a pajzsmirigyem, attól volt alacsony a vérnyomásom és a hőm!
2013. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hónaljban mérem/mértem. Voltam kivizsgáláson, de sehol sem volt eltérés. Tökéletes a vérképem is.
2013. dec. 29. 22:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt az első hiba. Hónaljban SOSEM mérünk, mert rettentő pontatlan! A legjobb hüvelyben vagy nyelv alatt! Mennyi lett a TSH, fT3, fT4 értéked?
2013. dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Uhhh, én ezeket nem tudom mik. Ősszel voltam a háziorvosomnál, mert egy éve méhen kívüli terhességem volt, utána fogamzásgátlót szedtem, és végig véreztem mellette (6 hónap), gondoltam ellenőriztetem magam rendben vagyok-e. Akkor a háziorvos csináltatott teljes vérképet, megnézték a pajzsmirígyre is, és azt mondta minden a legtökéletesebb. Semmilyen panaszom sincs.
2013. dec. 30. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!