Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg lehetséges az, hogy...

Tényleg lehetséges az, hogy vki csak 7hónaposan veszi észre, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, akinek előtte felesége volt. Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy ők összevesztekés külön költöztek. Ez áprilisban volt(tavaly), ekkor jöttem én a képbe. Majd novemberben kaptunk egy telefont, hogy most vette észre, hogy kismama. Lehet az, hogy csak ilyen későn vegye észre? Egyébként szerintem nem a páromtól van a baba, mert kb. abban az időszakban eshetett teherbe,mikor már nem voltak együtt. Csak ez kicsit idegesítő...
2009. nov. 28. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem. Addig hova lett a menzesze. Nagyon felelőtlennek tartom, hogy félévig kimaradó menses miatt nem keresi fel az orvost!!
2009. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát az igen sötét lehet, aki csak 7 hónapos terhesen veszi észre a babát.... Mozog a pocakban, nő a hasa elég rendesen... Úgy hogy szerintem ez elég hihetetlen...
2009. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Á, ez egy baromság hogy akkorának nem érzi hogy az amikor már olyan nagy a baba. Gondolom nem akart előtte szólni a párodnak, azt pedig hogy kié a baba csak apasági vizsgálattal lehet eldönteni / az meg nem olcsó mulatság/.
2009. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hs elég kövér, akkor lehetséges.


Ha kétségeitek vannak az apaságot illetően, akkor a bíróságon indíthattok ilyen jellegű pert, illetve kérhette apasági DNS tesztet, ami eldönti a kérdést 100%-os biztonsággal.


Minden bíróságon van heti egyszer panasznap. Hívd fel őket, és megmondják, mikor van. Panasznapon bárki bemehet, és jogi ügyekben TELJESEN INGYEN felvilágosítást kérhet. Te is éltesz ezzel a lehetőséggel, ők pedig elmondhatják, mit tehettek, ha a nyakatokba akarják varrni az apaságot.

2009. nov. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálja a párodat manipulálni.
2009. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

két dolog lehet:

1: nem akarta hogy tudjon róla, és most vagy rájött, vagy felvilágosították, hogy ha mással nem pénzzel kell támogatnia az apukának és ezért szólt


2: felcsináltatta magát mással, hogy a barátodat visszacsalja. de egy kicsit elb..szta:D


az hülyeség,hogy nem veszi észre 7 hónaposan. a Vészhelyzetben lehet, de a valóságban nem hiszem!!

2009. nov. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!