Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van ez? A lényeg általáb...

Mitől van ez? A lényeg általában 30 naposak a ciklusaim, de most 27 napra megjött a menstruációm 30-án és hát így nézz ki a ciklusom: 30. - közepes 31. -enyhe 1. - enyhénél is enyhébb. Mitől lehet? A mellbimbóm még mindig érzékeny és fel van dagadva.

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne csinálnod egy terhes tesztet. Ilyen gyenge vérzés lehet terhesen is.

Az is lehet, hogy ebben a hónapban nem volt ovulációd, és ezért jött meg előbb.

2014. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én nem gondolnám, hogy nem ovulált, 3 nap pluszba vagy minuszba bárkinél előfordul és mennyiségre sem mindig egyforma. nekem hol 30 napra jön meg hol 40 napra, olyan is volt hogy 50 napra, a mennyisége néha több néha kevesebb. És biztos hogy volt peteérésem mert terhes vagyok :) Nem törvényszerű hogy mindenkinek pöccre pontos legyen.
2014. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát ma,vagy holnap reggel csinálok tesztet,mert 3 napja már hőhullámaim vannak,ilyenem még nem volt...furi,amúgy köszönöm a válaszokat :)
2014. jan. 6. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!