Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek 6 év alatti gyereke...

Akinek 6 év alatti gyereke van, nem fél, hogy elkap valami durva vírust tőle?

Figyelt kérdés
A napokban hallottam, hogy a 6 év alatti gyerekek tulajdonképpen biológiai fegyverek :) most várom a 2. babánkat, 3 éves ovis a kislányom, kell attól tartanom, hogy valami olyat beszedek, ami a kicsire nézve veszélyes lenne? Lehet valamit tenni a megelőzés érdekében?

2013. nov. 6. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem félek
2013. nov. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem
2013. nov. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én most várom a 3. babámat, a kislányom 3 éves a fiam 6. A terhességeim alatt soha nem voltam beteg,pedig mindent hazahoznak az oviból. Szerintem elég ellenálló a szervezet ilyenkor.
2013. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem féltem
2013. nov. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ennek igazán örülök. Sajnos egy ismerősöm kislánya halláskárosult lett, miután az anyuka az első harmadban valami durva vírust bekapott a fiától, így rendellenesen fejlődött ki a kis füle.
2013. nov. 6. 09:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Én mikor a második gyermekem vártam akkor a nagy 3 éves volt akkor kezdte az ovit, gondolhatod, mindent hazahozott amit lehetett, végül egy jófajta torok gyulladásos nyavaját elkaptam tőle, belázasodtam, meg nagyon fájt a torkom, gyermekorvosunk segített, hogy mmiket szedhetek, de egy hétig csak szédelegtem.Szerencsére nem lett semmi baja a kicsinek, mert a lázam mindig lehúztam, a taknyosság meg nem ártott neki.Ahogy helyrejöttem akkor dokim uh-on mindent végigellenőrzött, és akkor már megnyugodtam én is. 20 hetes voltam mikor beteg lettem.

Megelőzésre a C-vitamint tudod alkalmazni, vagy vannak ilyen homeos bogyók, de az sem 100%, meg a sűrű kézmosás.

2013. nov. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első harmadban az akkor 4,5 éves kisfiamnak mandulagyulladása volt, majd mihelyst ebből kigyógyult, bárányhimlős lett. 20 hetes voltam, amikor a skarlát döntötte le, majd ezután jött még a hányós-hasmenéses járvány.

Én is aggódtam, de semmi baj nem lett, egyszer sem kaptam el tőle semmit, és a kicsinek sem lett semmi baja.

2013. nov. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azta, azért nem semmi :) Én amúgy is elég parás vagyok :)
2013. nov. 6. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!