Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 tesztből egy láthatóan...

5 tesztből egy láthatóan pozitív, egy meg nagyon halvány, a többi meg negatív, ez most tényleg lehetséges?

Figyelt kérdés

Ráadásul először lettek a pozitívak, utána meg negatívak, de folyásom meg nagyon erős fehér.

Teljes tanácstalanság, rég óta szeretnénk már babát.


2009. nov. 28. 19:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

mind egy napon csináltad?

Ha igen akkor a szokott szöveg: várj pár napot és ismételj.

2009. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szia!


Csütörtök 2 délután, tegnap reggel 1 délután 1 és ma este 1.

Már nem reménykedem, pedig nagyon bíztam benne.

2009. nov. 28. 20:15
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha különböző márkájúak, akkor van még esélyed. Mikorra nem vártad? A folyásra ne adj.
2009. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
a folyás szerintem sem számít, de ha a negatív tesztek más márkájúak, mint a pozitív, akkor van remény. várj pár napot és tesztelj újra. 16 hónapos baba anyukája
2009. nov. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Egyforma tesztel csináltam, Gabriel.

Pár nap múlva azért megpróbálom másik fajtával Medilab van itthon.

Köszönöm.

2009. nov. 28. 21:52
 6/15 anonim ***** válasza:
Reggel tesztelj, az a tuti!
2009. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mindig ugyanolyan tesztet használj és a reggeli első vizeletből csináld. Másképp nem lehet összehasonlítani.

Próbáld meg holnap reggel is.

A tesztek nem nagyon szoktak pozitív irányba tévedni, azaz nem mutat terhességet, ha nincs HCG. Olyan viszont lehet, hogy megtapad a baba, elkezd fejlődni, de nagyon korai stádiumban leáll, ez csinálhat olyat, hogy először van valamennyi HCG-szint, de hamar leesik. Ezt hívják biokémiai terhességnek, és gyakran előfordul, csak sokszor nem is veszik észre, csak annyit, hogy kicsit késik. A létrejött terhességek nagy része (ha jól emlékszem, fele) megszakad, és nagy részük már az első egy-két hétben.

Drukkolok, hogy a holnapi teszt + legyen!!!

Ha mégsem, vígasztaljon az a tudat, hogy ha már egyszer összejött, könnyebben fog menni legközelebb, mert a test már tudja, mit kell tennie.

2009. nov. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de én azt nem értem, hogy valaki, ha csinál egy tesztet és az pozitiv, akkor minek kell 2nap alatt 5 tesztet csinálni még??? Miért nem lehet várni és elmenni dokihoz? Minek kell stresszelni magad ezzel? KApcsold ki az agyad és várj türelmesen. Én lassan 2 éve próbálkozom, mielött valaki azzal jönne, hogy nem érthetem.
2009. nov. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

Én értem. Egyszer olvastam Halle Berryvel egy interjút, amiben mondta, hogy még 16 tesztet csinált meg mikor az első pozitív volt.

Azért mert annyira régóta várt már babára, hogy bizonyosságot akart...gondolom a nagyszámok törvénye szerint is..és csak akkor mert örülni. Óvatosan.

Ha terhes leszek én is lenyomok majd legalább 6 tesztet.


Lehetsz terhes, majd írd meg mi lett.

2009. nov. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
helyzet?
2009. nov. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!