Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 tesztből egy láthatóan...

5 tesztből egy láthatóan pozitív, egy meg nagyon halvány, a többi meg negatív, ez most tényleg lehetséges?

Figyelt kérdés

Ráadásul először lettek a pozitívak, utána meg negatívak, de folyásom meg nagyon erős fehér.

Teljes tanácstalanság, rég óta szeretnénk már babát.


2009. nov. 28. 19:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én meg a mindennapi tesztelésből jöttem rá, hogy elhalt a terhességem és nem a dokinál ért a hidegzuhany. Nekem így jobb volt, utálom a bizonytalanságot.
2009. nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én is öt tesztet csináltam egy hét alatt (mondjuk nekem mind pozitív lett, halványból egyre erősebben) így én is megértem a kérdezőt. Ha majd reméljük hamarosan neked is pozitív lesz, te is megérted.

A kérdésre annyit, hogy még minden lehet, pár napot tényleg érdemes várni, majd újra tesztelni! Szorítok!

2009. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
Hát lányok ezen nem szeretnék vitatkozni, mert nekem is volt terhességem, de 1db tesztet csináltam akkor is. Szóval még mindig nem értem. :) De nem is ez volt a kérdés, csak úgy kikivánkozott belőlem. Remélem a kérdezőnél minden rendben van!!!
2009. nov. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mai Medilab negatív! :(
2009. nov. 30. 08:08
 15/15 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Új hónap jön...
2009. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!