Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után tényleg könnyen...

Missed ab után tényleg könnyen teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne? Semmi logika sincs az ilyen hülye álításokban.
2014. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Roberta77 ***** válasza:

Nekem eleve 2 hónap volt mire ujra megjött

Újabb 2 hónap mire lelkileg rendbe jöttem

S most ujra próbálkoztunk de nem sikerült

Van aki szerint azért sikerül hamar mert a szervezet még "emlékszik" úgymond fel van készülve egy újabb terhességre...


Ja és nekem 2 vetélés volt fél éven belül :-/

2014. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En akkor pozitiv pelda vagyok...

2010ben meddosegi kezeles utan szuletett meg a Fiam. Aztan 2013 februarban kezelessel ismet terhes lettem majusban megszakitottak mert beteg lett volna. Ra 3 napra begyulladtam 3 fele antibiotikumot adtak egyszerre de a 12. Napon ujra mutottek. augusztusban terhes lettem kezelessel nem lett szivhang mutet. Ez most szeptember vegen volt....

Most spontan lettem terhes, meglepi baba mert mar abszolut nem vagytunk ra! Tegnap a dokim 5 het 6 napra mondott es mar volt szivhang :) egyenlore eros babanak mutatta magat! Maradjon is igy!

2014. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lehet azt mondani h könnyebb teherbe esni utàna...

Ismerek olyat akinek rögtön sikerült és olyat is akinek màr fél éve volt és még nem jött össze.

Roberta77 kezet foghatunk...nekem is 2 vetélésem volt fél éven belül :( a legutolsó most karàcsonykor (21én) :( de màr érzem a peteérés jeleit; ez bíztató. Habàr most pàr hónap szünet jön

Nàlatok van vmi gubanc? Vagy csak a sors fintora?

Én könnyen teherbe esek csak nem marad velünk...

Drukkolok mindenkinek!

2014. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De! Könnyebben teherbe lehet esni! Nagyon magasmég a hcg hormon akkor a szervezetben, tehát könnyebben fogan, tapadmeg! Hajrá! :))
2014. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Roberta77 ***** válasza:

Köszönöm kérdésed! :-)

Most voltam hormon vérvételen, csütörtök lesz eredmény! Bízom benne hogy "csak" progeszteron hiány...

Fogorvosnál is voltam és a röntgen felvétel kimutatott két fog cisztát amit azóta megműtöttek.

Nagyon szeretnénk a férjemmel babucit :-)


Azt is olvastam,hogy van úgynevezett szuper termékenység

Hamar teherbe esik az illető de nem maradnak meg.


Szorítok neked!! Ez a mi évünk lesz :-)))

2014. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Roberta77 ***** válasza:
Hát nekem a hcg hormon vetélés utáni héten azonnal lecsökkent 2-re :-/
2014. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia nem akarlak elkeseríteni nekem februárban már 2 éve lesz hogy betegség miatt megszakították a terhességet volt küret is és azóta próbálkozunk de eddig semmi.
2014. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!