Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki ért a ciklus.hu-hoz az...

Aki ért a ciklus.hu-hoz az eltudná nekem ezt magyarázni?

Figyelt kérdés
Decemberben a ciklus.hu kiszámolta hogy a legrövidebb ciklusom 31 a leghosszabb 32 és átlagban 31. Be is jelölte hogy a következő menstruációmnak ma, azaz jan.2.-án kellene megjönnie. Ma nem jött meg, illetve semmi jele nincsen. Rámentem a honlapra ismét és most a számított menstruációt 3.-ára jelölte be. Mivel ma nem jelöltem be hogy megjött másodikán így csúszik magától és már automatikusan a 3.-át jelölte be számított menstruációnak? Köszönöm a segítséget!
2014. jan. 2. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, automatikusan tolja az időpontot, addig amíg meg nem jön és be nem jelölöd, így majd a ciklus hossza meg fog nőni, mivel lehet később volt peteérésed, illetve volt már 32 napos ciklusod, lehet ez is ilyen lesz ezért ha holnap jön meg akkor ez a hónapod 32 napos volt. Vagy nem jön meg. :)
2014. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!!! :) Hát adja a Jó Isten hogy ne jöjjön meg!!!! :) mondjuk egy héttel ezelőtt voltunk együtt a párommal,szóval a számított menszesz előtt egy héttel, szóval így nem nagyon látok rá esélyt, de reménykedem :)
2014. jan. 2. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!