Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás tünete lehet,...

Beágyazódás tünete lehet, hogy picit szurkál tegnap óta ritkán a hasam alja? Pici folyásom van, szagmentes, más tünetem nincs.

Figyelt kérdés
13-ra nem várom.
2014. jan. 6. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
a beágyazódás még nem kezdödött el ha babás is vagy, aktus után 7-10 nappal kezdödik. a korai terhesség tünetei teljesen megegyeznek a pre menstruációs tünetekkel, tehát biztosan semmit nem lehet kijelenteni.
2014. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma van a 8. nap aktus után.
2014. jan. 6. 18:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, meg előtte is volt, ahogy vesszük, 7. vagy 8. nap (attól függően, hogy mikor volt esetleges fogamzás).
2014. jan. 6. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi tünetem (most teszteltem pár napja pozit :) ) ezért tudom ilyen biztosra...De lehet nálad ez jelzi a beágyazódást, mindenki más :)
2014. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Sajna nem lettem babás, már közben megjött... :/
2014. jan. 13. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!