Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém? Ez is...

Megnéznétek a görbém? Ez is szokványos?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem a peteérésig nem volt még soha ilyen cikk-cakkos,és peteérés után nem ment nyílegyenesen a hőm.

Normális ez is, és esetleg sikerülhet így is baba ebben a hónapban?



2014. jan. 6. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy sikerülhet :)
2014. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én hasonló görbét produkáltam, pár hónapja, 30 napos ciklusaim vannak, 47 napra jött meg...Baba nem volt sajnos, de h miért vagy hogy sikerült az a hónap olyan furcsára én sem értem...Mindig pontos időben, ugyan ott pl. szájban méred a hőd? :) Én figyeltem nagyon erre, és még is valami brutál lett a görbém, nah ott abban a hónapban hagytam abba, felidegesített :) :D
2014. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen cikcakkos volt az esetek többségében. 40 napos ciklusok mellett 3 hónap hőmérőzés után sikerült teherbe esnem :)
2014. jan. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A ciklusommal minden rendben, 27-29 naposak és a hossza is azonos 4-5 napos

Több mint fél éve hőmérőzöm,szájban, de ilyet még nem láttam sehol.

A baba nagyon nehezen akar nekünk összejönni,most januárban van egy éve, hogy le veték a spirált. Azóta rajta vagyunk a tesó projekten, de eddig még semmi. :(

Ez a 2. hónapom, hogy iszom a palástfű-cickafark teát, de viszont azt nem olvastam, hogy attól ami rendszeres az felborulhat.

Ezért írtam ki ezt a kérdést, hogy hátha ennél a fura görbénél fog esetleg összejönni a tesóka!

Nagyon reménykedem! :)

2014. jan. 7. 13:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát a ciklus eleji cikk-cakkosság nem nagyon jelezhet előre babát... de mondjuk a második szakasz szép :)

Lehet, hogy mégis bezavart egy kicsit a tea...

2014. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


Így folytatódik.

Hallottam olyasmit a, hogy a beágyazódásnál leesik 1-2 tízedet a hő.

Reménykedhetem vajon? Vélemények?

2014. jan. 8. 13:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Simán lehet ilyen a hőd. Ebben semmi különös nincs.

A leesésre viszont annyit mondanék, hogy itt is ott is írják ezt a beágyazódáskori leesést. Viszont a kutatások azt mutatják, hogy ugyanúgy leeshet a hő akkor is ha semmi beágyazódás nincs. Azaz nincs összefüggés a hőleesés és a beágyazódás között. Csak azért írom le, mert anno még 3 évvel ezelőtt mikor elkezdtünk próbálkozni, és is reménykedtem és tökre megörültem, hogy leesett... nos azóta is leesik kb a 8-9. DPO-nál, de azóta sincs baba. Természetesen ezzel nem azt akarom mondani, hogy tuti nem leszel babás ebben a hónapban, félre ne értsd! Csak azt, hogy bármennyire is nehéz, ne keresd a jeleket. Beágyazódáshoz még túl korán van az a leesés...

Hát, sajnos ilyen "vicces" az anyatermészet, nem lehet előre tudni, hogy sikerült-e vagy sem. Akkor jön a pofon, amikor amúgy is szarul vagyunk, mert megjön...

Sok sikert!

2014. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!