Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megijedtem, cisztától is...

Megijedtem, cisztától is lehet pozitív a terhes teszt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet de azért nem túl gyakori eset.

Mitől ijedtél meg, hogy cisztád van vagy hogy pozitív?

2014. jan. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Attól ijedtem meg, hogy cisztám lehet, ezért pozi a tesztem. :( Folyamatosan szurkál az alhasam.
2014. jan. 7. 11:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia, ilyet még nem hallottam, de előfordulhat. A pozitív teszttől ijedtél meg?
2014. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, hogy van egy pozitív teszted, és azt gondolod, hogy ezért cisztád van?? Nem, a pozitív teszt elsősorban gyermeket jelent.
2014. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is remélem hogy baba van, csak olvastam egy ilyen cisztás dolgot, és ezért kérdeztem rá. Majd az uh-n kiderül. Köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 7. 11:19
 6/12 ketteske ***** válasza:
Én tudtam, hogy van egy 6 cm-es cisztám, mikor megcsináltam a terhestesztet. Én is izgultam, hogy most a ciszta vagy a baba miatt lett-e pozitív. Nálam babát mutatott. :) Szorítok!
2014. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Helló! Nekem volt már pozitív tesztem cisztától :( de az nagy fájdalommal járt! Neked biztos babától van :)
2014. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a hcg hormont a petesejt termeli, mikor megtermékenyül, szóval ez a ciszta okozta pozitív teszteredmény nekem furi...

inkább az lehet, hogy valaki terhes lesz, de nem tapad meg a petesejt, és elhal, ám a vizsgálat során - mivel ilyenkor jó alaposan megnézik a méhet ultrahanggal, találnak egy cisztát...


ha pozitív a teszt, várandós vagy, de a megerősítést majd a nőgyógyászod adja erre :)

2014. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondoltam ahogy te utolsó,csak az orvos világított fel hogy bizonyos ciszták is okoznak pozitív tesztet :(
2014. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A SOK VÁLASZT.
2014. jan. 7. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!