Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki ért a hőgörbéhez? Nagyon...

Ki ért a hőgörbéhez? Nagyon alacsony?!

Figyelt kérdés

3án dokinál voltam ultrahangozott és azt mondta mind2 petefészekben érlelődő tüsző.

[link]

[link]


2014. jan. 7. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Az 1. görbéd alapján gyanús, hogy nem volt peteérés. A második még rövid ahhoz, hogy bármit lehessen mondani, de mindenesetre elég "kiegyensúlyozott" ez az 1. fele, ettől még lehet, hogy minden ok.
2014. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
file://localhost/C:/Users/Sári/Desktop/IMG_2148.JPG
2014. jan. 7. 13:12
 3/6 FKKTorp ***** válasza:
A ciklus első felében mindig alacsonyabb a hő. 1 hét múlva már jobban fog látszani, hogy van-e peteérés, mert uána kell szépen emelkedjen.
2014. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még nem volt peteérés, az szinte tuti, de az érlelődő tüsző még nem is jelenti, hogy megérett, még nyilván kell neki/nekik pár nap.

Jól látom, hogy nem volt peteérésed az előző hónapban? Mióta próbálkoztok?

2014. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kihagytam a hőmérést akkor sajnos :s nov.21.én mensi december 12.én az orvos szerint jobb petefészekben vagy peteérés v ciszta volt de valoszinü az utobbi mivel nem lett baba.decemberbe késett 25én jött meg semmi mensi jel,pedig mindég szokott és a vérzésem sem volt olyan erős mint szokott,ill rövidebb is volt.erre 3án mennem kellett ismét a dokihoz UHra és azt mondta most lesz peteérés.nemértem én már...azért kérem véleményeteket...:(
2014. jan. 7. 22:31
 6/6 A kérdező kommentje:
11. hónapunk van :(
2014. jan. 7. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!