Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elakarok menni orvoshoz h,...

Ha elakarok menni orvoshoz h, már másfél éve probálkozunk és még nem jött össze a baba akkor mit fog javasolni? Vagy egyböl mindenféle vizsgálatot megcsinál? Valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem elsőnek hüvelyi ultrahangot csinált (ahol azonnal kiderült, hogy teli van a méhem "nyaklánc-szerű" cisztákkal), onnan automatikusan belgyógyászatra küldött, ott pedig teljes labor stb. Szóval bocsánat röviden: szerintem ha lelkiismeretes az orvos, UH és labor elsőnek... Sok sikert!
2014. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdés én is leírtam a válaszom rá.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2014. jan. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen amugy én tavaly februárban elmentem hozzá akkor volt egy éve h. nem jött össze mondtam is neki és csinált nekem is hüvelyi ultrahangot és nem talált semmit aztén megkérdezte h. mennyi idös vok mondtam 21 akkor azt mondta ooo akkor még fiatal vok és ennyivel elintézte és azota sem jött még össze
2014. jan. 11. 16:35
 4/4 anonim ***** válasza:
előző Vagyok, akkor nem igazán érdekli a nőgyógyit a gyerekkérdés.
2014. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!