Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki tapasztalt hasonlót és...

Aki tapasztalt hasonlót és mégis sikerült, írna?

Figyelt kérdés
Első clostilbegyt-es hónap. Használtam ovulációs tesztet, ami szerdán lett pozitív, csütörtökön már negatív. Viszont semmit nem éreztem a peteérésből, tüszőrepedésből. Volt másnál is ilyen, h nem érzett semmit, de mégis sikerült teherbe esnie? Sok helyen olvasom, h másoknál akár több napig tartó fájdalom is van- Nálam semmi. :(

2014. jan. 11. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem szedtem semmit, de soha nem éreztem az ovulációm, nem volt folyásom, nem fájt semmim, ezért sem értettem én sem, hogy mit kellene olyankor érezni, mégis megfogant a kisfiam. Egyedül amit néztem, az a reggeli hőm volt.:) Szívből drukkolok!
2014. jan. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

sajnos a reggeli hőt nem tudom nézni, mert mindig máskor kelek.

2014. jan. 11. 08:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Első és egyetlen clostys hónapomban semmit nem éreztem az ovulációból :)

Volt viszont uh-s ciklus követés, doki mondta, mikor várható a PÉ, mely napokon érdemes együttlenni. A ciklus végén pozitivat teszteltem.

Kicsi lányom azóta 10 hónapos :)


Ha jó időben voltatok együtt, esélyes lehet a baba. Írd majd meg az eredményt! Drukkolok!

2014. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

gratulálok a picihez:)

Örülnék ha sikerülne és jó hallani h nem feltétlenül kell megérezni a gyógyszertől sem az ovu-t.

2 hét és kiderül:)

2014. jan. 13. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!