Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Digitális LH teszt adhat...

Digitális LH teszt adhat hamis pozitív eredményt ha tovább hagyom a vizeletben?

Figyelt kérdés
Gigitális Clear Blue . Ciklus 7ik napjába azt mutatja hogy nemsokára ovulálok.. Nem korai ez kicsit ?? vagy csak az a baj hogy picit tovább hagytam a vizeletsugár alatt és ezért adott ki rosszat ?
2014. jan. 11. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy hibazna... En sem mindig pontosan tartottam be a masodperceket es ezzel a teszttel mindig sikerrel jartam:) Mondjuk, en mellette teszteltem mas teszttel is, hogy biztosabb legyen.
2014. jan. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, elvileg kb 3mp-ig kéne alá tartani, én volt h 10ig hagytam.. remélem h nem hibázott :) de ha tényleg most van peteérés az meglepő hiszen elég korainak tűnik. 27 napos ciklusból a 7-9ik napon... ?
2014. jan. 12. 00:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és javítanék : nem Gigitális hanem Digitális :D elírtam :) De ez az új fajta amúgy, ez ösztrogént is mér nem csak LH-t. itt a link ehhez ( ha tudsz angolul ) : [link]
2014. jan. 12. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!