Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, aki fogamzásgátló...

Volt olyan, aki fogamzásgátló tabletta szedése mellet esett teherbe? Melyik tablettát szedte?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, tudom, hogy kevés az esélye, de mégis.

2014. jan. 11. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Igaz 10eve volt de en gyogyszer mellett lettem terhes triregolt szedtem a 21szemeset akkor!
2014. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És rendesen szedted? Nem maradt ki egy sem? Minden nap azonos időben sikerült bevenni?
2014. jan. 11. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Most vagyok 14+4 napos Rezia nevü tabletta mellett és rendesen szedtem
2014. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint megtartottad, de jó! :)
2014. jan. 11. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:
1vagyok! Igen rendesen, azonos idoben szedtem! Sem egyeb gyogyszert stb nem szedtem! Akkir 18eves voltam! Azota van 2kislanyom!:-)
2014. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mercilon mellett, pedig rendesen szedtem, azonos időben, nem maradt ki szem, nem voltam beteg sem stb.

4 éves lesz hamarosan a kisfiam.

A doki szerint a megváltozott hormonháztartás miatt foganhattam meg (a lányunk akkor volt 8 hónapos, már a harmadik levéllel szedtem mikor becsúszott a kis cseles. Az előző két levélnél még használtunk gumit).

2014. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!