Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue teszt. Ennek így...

Clearblue teszt. Ennek így kell kinéznie vagy hibás a teszt?

Figyelt kérdés

Reggel csináltam a tesztet, néhány percig (4-5) látható volt egy halvány, de vastagabb függőleges vonal, majd eltűnt. Most este ránéztem még, mert a teszt elvégzése után rövid idővel el kellett mennem, és már ezt láttam. [link]

Normális, hogy ennyire eltűnik a vonal? Illetve ennél a tesztnél mindig megjelenik a függőleges vonal egy ideig?

Köszönöm a segítséget!


2014. jan. 11. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez halványan de pozi teszt.
2014. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%

ha csík van, akkor HCG hormon van, a hcg hormon termelődésének az oka pedig kizárólag egy megtermékenyített petesejt! ez a csík oka :)

szóval ez azt jelenti, hogy babád lesz :) gratulálok :)

2014. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Leíràs szerint itt egy keresztnek kellene làtszódni. A függőleges vonal jelezné a babàt. Valameddig làtszódott is halvànyan, de egy idő utàn eltűnt és a vízszintes vonal is elveszítette a színét.
2014. jan. 11. 21:45
 4/17 anonim ***** válasza:
Ra van irva,hogy mennyi ido mulva ertekelhetetlen a teszt (30 perc azt hiszem).Szerintem normalis,hogy igy nez ki.Es ez negativ,tudom, nem ez volt a kerdes.
2014. jan. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha volt ott csik, annak nem kellett volna eltunnie, de ahogy irta az elozo valaszolo, ra van irva meddig ertekelheto a teszt, ha ektunik utana, ha nem, azt az elso par percet kell nezni.

Egyebkent igy ranezesre ez egy negativ teszt, mert ahogy irtad, ket csiknak, azaz keresztnek kell ott lennie.

Sokat teszteltem clearblueval es nekem a nagyon korai, epp, hogy latszodo csikjaim is megmaradtak.

Lehet, koran teszteltel, probalkozz par nap mulva.

Amugy, az elso par masodpercben ennel a tesztnel lathato lesz a masodik csik, aztan el is tunik, ha jol emlekszem.

Sok sikert, remelem, hogy sikerrel jarsz.

2014. jan. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A mai tesztemen is előjött a halvány függőleges, de most nem tűnt el. Vastagnak vastag, de elég halvány. Gondolom azért van így megcsinálva, hogy minél bizonytalanabb legyen az ember és minél többet használjon el. Bár előbb-utóbb tesztelés nélkül is kiderül.

[link]

2014. jan. 12. 08:02
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!

1 válaszoló voltam naaaa ez már egyértelmü igaz én a tegnapin is mintha láttam volna.

Sok boldogságot!

2014. jan. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen, ez mar halvany csik:) Nem azert van, hogy tobbet hasznalj el, hanem, mert keves meg a hcg:) 3-4 nap mulva mar egesz egyertelmu lesz, ha tesztelsz.

Halkan egyelore, de gratulalok!

2014. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Gratulalok :)
2014. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

És végül a mai is így járt...

[link]

Szerintem többet nem veszek ilyet. Elvileg rajta kellene maradnia mindennek ha jól tudom.

2014. jan. 12. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!