Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Borzasztóan szédülök napok...

Borzasztóan szédülök napok óta, olyan mintha el akarnék ájulni. Mi lehet? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2 napja késik(kedd ota).Ma csináltam délelőtt egy Hcg-line nevű tesztet(azt mondta a gyógyszerész, h ez jó) és nagatív lett,igaz nem reggeli elsőből.Enyhén rózsaszines folyásom van,de alig látszik.Lehet a teszt a rossz?Nem szokott késni.A legnagyobb stressznél is mindig pontos volt,eddig.Mikor csináljak tesztet?Holnap még nem merek.Szombat?Vagy mikor?
2008. júl. 16. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Szerintem kicsit korai volt a teszt

2. Nem reggeli elős vizeletből teszteltél


Szerintem várj egy hetet és reggeli első vizeletből tesztelj, akkor már ki kell mutatnia, ha terhes vagy. Szurkolok!

2008. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!