Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most osszejott vagy sem?

Akkor most osszejott vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok 11 nem vartam megjott 9 en de 10 re el is mult szoval 1 napot tartott tuneteim nincsenek de most ez utalhat vmire . par napja az alabbi kerdest irtam ki. segitenetek, volt mar vki ilyen helyzetben erdemes tesztelnem v nem , mar egy eve probalkozunk sikertelenul.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


2014. jan. 12. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Én mindenképp tesztelnék egyet még ma du. :)

Milyen intenzitàsú volt a vérzésed 9-10én.

Szerintem esélyes h baba van a pocakban, de tesztelj, akkor kapsz biztos vàlaszt!

Drukkolok és írd meg a teszt eredményét :)

2014. jan. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nem akarlak megbántani! De ha bizonytalan vagy, miért nem csinálsz egy tesztet? Én elhiszem, hogy félsz a csalódástól, de ennek így semmi értelme. Senki sem látnok, nem tudjuk megmondani, hogy terhes vagy-e, vagy sem.

Attól, hogy nem csinálod meg a tesztet, még lehetsz terhes, vagy pedig nem. Ezt akkor tudod meg, ha tesztelsz.

2014. jan. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hat az intenzitasa 9-en mint mikor megjon kozepes de 10-en nagyon minimalis szinte semmi. koszi egyes.


Kedves kettes igazad van csak kivancsi voltam h a tapasztalatotok szerint mi lehet.


mindenkepp holnap tesztelni fogok. Amugy normalis h meg a melleiom sem fajnak?

2014. jan. 12. 13:03
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyik terhességemnél sem fájtak a melleim, sőt semmilyen tünetem nem volt. Az elsőnél a 9. héten kezdődtek a rosszullétek, de addig semmi nem volt. A második terhességem méhen kívüli volt, karácsonykor műtöttek, 7 hetesen. Lehet, hogy egy méhen kívüli terhesség más tészta, tünetek szempontjából nem tudom. De az tény, hogy semmilyen tünetem nem volt.


Egyébként nekem mindig van itthon teszt, hogy ha bármikor rám tör a legyőzhetetlen kíváncsiság, tudjak egyet csinálni. Igaz, mi külföldön élünk, de itt is kapható olcsó teszt, ami otthon az Xepil. Két darab van a dobozban, pár száz forint otthon. Nem nagy beruházás és akkor nem kell holnapig várni.

2014. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kettes voltam.
2014. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi kettes. mindenkepp megirom majd h mi lett az eredmeny.
2014. jan. 12. 15:04
 7/10 lil gigi válasza:
Sziasztok én is pont ebben vagyok én 14körül nem várom de 8 án volt egy egy napos kicsit barnás volt de vér is. szerintetek mikor tervekkel 27 én voltunk együtt. a ciklusom 30 napos
2014. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na teszteltél?
2014. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 lil gigi válasza:
szerintetek mikor teszteljek?
2014. jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen teszteltem most , de negativ :-(
2014. jan. 13. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!