Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogy reagaljatok le a...

Ti hogy reagaljatok le a folenyeskedo kismamakat, akik az orrod ala dorgolik, h bezzeg nekik mar osszejott?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 21:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem igazán értem a kérdést.Ki az az idióta aki szándékosan, gúnyosan, rosszindulatúan, kárörvendve az orra alá dörgöli valkinek, hogy "bezzeg neki..."?Vagy mi számít orra alá dörgölésnek, hogy örül neki és újságolja?

Nem igazán értem.

Én pl a 3. babámat várom, örülök neki, de ez a világ legtermészetesebb dolga, hogy egy nő gyerekeket szül.

Mi oka lenne emiatt bárkinek is fölényeskedni?

Ha valakinek nem jön össze őszintén tudom sajnálni (bár átérezni nem, hisz nálunk ha csak "rámnéz" a férjem már várandós vagyok).Értsd: 8 év alatt 3x fordult elő, hogy figyelmetlenebb volt, bocsánat, 2x, mert az első babát terveztük, a másik kettőt konkrétan nem, bár tudtuk, h még szeretnénk gyereket, és máris várandós lettem:)

Tényleg nem értem a kérdésed.

Neked nem jön össze a baba és volt már aki kárörvendően az orrod alá dörgölte a terhességét?Ha igen, hát ez elég gusztustalan dolog volt részértől...bár tényleg az sem mindegy, h nálad mi minősül ennek.

2013. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%

Nen igazan ertem. Nekem spec. mind a ket terhessegemet titkolnom kellett, amig csak tudtam a barati tarsasag elott.

Amikor kiderult, akkor is ment a szajhuzas es az irigykedes.


Teny, hogy undorito, ha valaki csak azert is .. modon tudatja a terhesseget vagy 400*, de

2013. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%

de azert a ti taborotokat sem kell felteni. Azert azok a nok, akik nem tudnak teherbeesni, egy ido utan iszonyatos atvaltozason mennek keresztul. Amolyan dogoljon meg a szomszed lova is effektrol beszelek.

Itt is volt oar ilyen jellegu kerdes, ahol a kerdezo konkretan neki esett azoknak, akik terhesek vagy mar egyszer szultek.

2013. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Első vagyok.Most, h olvastam a 2-3 választ eszembe jutott konkrétan, hogy volt olyan mikor egy nő nekemesett egy fórumon, ahol arra a kérdésre válaszoltak kismamák, h hogy bírjuk ezt a hőséget 8-9 hós pocakkal.Sokan beírtuk mennyire nehezen meg tanácsokat adtunk egymásnak, hogy lehetne könnyíteni, elviselni stb, erre vki beírja, h ő minden terhes nőt aki panaszkodni mer, h rosszul van felrúgna a Holdig, mert más meg hiába vár babára.Hát köszi, ennyi erővel ha valakinek épp mittudomén nincs lába akkor rohadjon meg mindenki akinek van és épp fájlalja?Hihetetlen emberek vannak.
2013. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
Ha lehet gyerekem miért irigykednék egy terhes nőre? Szerintem van aki átesik a ló túloldalára....Mert tisztelet a kivételnek,de az összes terhes nő olyan különlegesnek érzi magát, csak azt nem tudom mitől,hisz gyereket csinál minden hülye tud,de felnevelni tisztességesen na az már valakinek nagy feladat....
2013. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
de milyen amúgy egy olyan szitu, ahol a másik orra dörgölöm a pocakomat? én tényleg nem tudom elképzelni.
2013. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát én nem vagyok az a tábor aki haragszom mindenkire,mert gyereke van.Nagyon sok embernek van körülöttem és szívből gratulálok nekik és őszintén...És egy darabig meg is hallgatom a történetüket és reagálok rá...stb de viszont ők nincsenek tekintettel arra,hogy nekem még nem jött össze,pedig tudják a kudarcomat(eleve elég szar gyerekes anyukáknak ezt beismerni) és igen minden perc terhesen,gyerek születés után róluk kell hogy szóljon és non stop ezt hallgatni elég szar érzés nekem és az én dolgaimra specc nem is mondanak semmit...Már meg is mondtam 3ilyen anyukának,hogy a saját védelmem érdekében és hogy ne legyek minden nap streszhelyzetben,mert minden nap találkozok velük(egy helyen dolgozunk)kérem szépen ne egész nap erről beszéljenek nekem és próbáljanak engem is megérteni,eddig türelmesen hallgattam és örültem de ezt végigkisérni már hónapokon keresztül nem szeretném....
2013. aug. 6. 22:01
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen és 3olyan eset is van akik az orrom alá dörgölték és lesajnálo dolgokat mondanak nekem akinek még nem jött össze és fölényeskedő(versengésnek veszi) nem tudom ezt elmagyarázni érzi ezt az ember amikor egy másik folyton rosszinulatú.Nem is avval van baj amit mondanak,hanem ahogy és mellé lesajnálo mondatokatmondanak(ne aggódj te is megtudod,te ezt nem értheted,menjek el orvoshoz mert lehet baj van velem-voltam és minden ok még gyerektervezés előtt,meg olyan szerencsés a másik h neki összejött és ebben a versenyben most a másik nyert)
2013. aug. 6. 22:08
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Mi 4 éve várjuk a csodát de ilyet még senki nem mondott hogy bezzeg nekem, pedig mi nyiltan beszélünk erről hogy szeretnénk de nem sikerült eddig. Szóval tudják a könyezeteünkben szerencsére mégsem volt ilyen beszólás soha.
2013. aug. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Bocs, de szerintem kicsit eltulzod a dolgot. Nem biztos, hogy azokkal a mondatokkal, amiket peldanak hoztal, rosszat akarnak. Pl. mi rossz van abban, h Ne aggodj, majd te is megtudod? En is mondtam mar ezt gyerek nelkuli ismeroseimnek es egy cseppnyi rosszindulat nem volt bennem.
2013. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!