Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a duphaston...

Lehetséges, hogy a duphaston miatt alacsony az ébredési hőm és meg sem moccan a 36,5 ről?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 18-ik ciklusnapon.
2009. dec. 1. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A Duphaston egyfajta progeszteron-hormont tartalmaz, aminek épp hogy felfelé kellene nyomnia az ébredési hőt, épp úgy, mint tüszőrepedés után a saját tüsződ által termelt progeszteronnak. A Duphastont épp azért kaptad, hogy a saját progeszteronszintedet megtámogassa, emelje, ennek az ébredési hődön is látszódnia kellene.
2009. dec. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól tudom, hogy progeszteront a ciklus 2. felétől adják?

Hány napja szeded?

2009. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a helyzet az hogy 3 napja szedem csak, de az előző hónapokban pé után megemelkedett 37-re és úgy is maradt a mensi napjáig. Most meg sem moccan a hőm nem értem, mert én is arra számitottam, hogy magasabbra kúszik majd.Talán bekavart a gyógyszer?
2009. dec. 2. 10:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet.

A bogyó teszi.

Ha volt egy nap hőemelkedésed és utána beállt 36.5-re jó jel! Nekem így lett babóm. De tuti, hogy a gyógyszer teszi.

Két hét múlva már biztosabbat tudsz.

Azért szeretnék gratulálni majd!

2009. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ismerős a helyzet. 10. DPO-n vagyok, ébredési hőm 3 napja szépen fent , egyenletesn kúszott fel,36,9en vagyok, nekem is volt szuri, mert nem repedt az egyetlen egy tüszőcském, és furcsa, hogy "csak" ennyi, hisz volt pé nélküli hónapban 37,1 is. Én is arra számítottam, hogy ha ennyi volt pé nélküli ciklusban, mennyi lesz a Duphisban, 37,3, de nem stagnálok szépen 36,9-en kitartóan, bár ma negatívat teszteltem, de nem adom fel, hisz a ciklusomnak még csak a 24. napján vagyok, meg hát ez a 10. DPO is lehet korai volt
2009. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!